Neler Yeni

Öneri Trendyoldan rtx 4070 alınır mı ?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Birol azak
Bütçe
21000
Selamlar bu kart alınır mı acaba fiyatı uygun geldi ama satıcının 3.5 puan alması biraz şüphelendirdi beni. Bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bakabilirim.

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğit yük
Selamlar bu kart alınır mı acaba fiyatı uygun geldi ama satıcının 3.5 puan alması biraz şüphelendirdi beni. Bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bakabilirim.

hayır alınmaz zaten alanlar düşük yıldız vermiş kardeşim alacak yermi bulamadın

Palo DAYI

80+ Silver
fırmayı bılemem ama trendyolda olakı kotu bır durumda ıade konusunda sorun yasamassın herhalde

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğit yük
Hocam oyüzden konu açtım zaten varsa öneri alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sen yine değerlendir ama benim önerim tebilondan zotac 4070

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Satıcı Trendyol'un kendisi değil mi ben mi yanlış görüyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mustafa kalaycı
hayır alınmaz zaten alanlar düşük yıldız vermiş kardeşim alacak yermi bulamadın
Satıcı Trendyol kanka nerden alacak başka

Ben de bu ekran kartına bakıyorum alsam mı almasam mı karar veremedim

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yiğit yük
Satıcı Trendyol kanka nerden alacak başka

Ben de bu ekran kartına bakıyorum alsam mı almasam mı karar veremedim
kanka satıcı trendyol da ürün iyi değil yorumlarda bak yazıyorum bi kaç yorum buraya

EKRAN KARTI YORUMU TRENDYOL = fiyatın ucuz olmasının sebebi sanirim parti ülkeye gelirken kutu hasarı almış o sebepten emsallerine gore daha ucuza veriliyor kutuya baktim darbe karta kadar gelmemiş köpüklerde durmuştu benim için sorun değildi 1 haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum .

Kutudan taş çıktı ve aşırı tozluydu

Ekran kartı güzel fakat arızalı geldi.

TRENDYOLDAN ALACAĞINA 2K DAHA KOYSUN TEBİLONDAN ZOTAC 4070 ALSIN LİNKİ ATTIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mustafa kalaycı
Niye 3 fanlı yerine 2 fanlı model alsın hem de üstüne para verip. Satıcı trendyol sorun olursa geri gönderir koskoca trendyol mağdur mu edecek müşterisini .

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
kanka satıcı trendyol da ürün iyi değil yorumlarda bak yazıyorum bi kaç yorum buraya

EKRAN KARTI YORUMU TRENDYOL = fiyatın ucuz olmasının sebebi sanirim parti ülkeye gelirken kutu hasarı almış o sebepten emsallerine gore daha ucuza veriliyor kutuya baktim darbe karta kadar gelmemiş köpüklerde durmuştu benim için sorun değildi 1 haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum .

Kutudan taş çıktı ve aşırı tozluydu

Ekran kartı güzel fakat arızalı geldi.

TRENDYOLDAN ALACAĞINA 2K DAHA KOYSUN TEBİLONDAN ZOTAC 4070 ALSIN LİNKİ ATTIM
Tebilondan 23kya zotac 4070 alacağına 1k daha koysun 4070 Super alsın bu işin sonu yok.

FurkanIIy

80+ Bronze

Hocam sırf beğenmedim diyerek bile iade edebiliyorsun. Ayrıca Trendyol'da iade ederken " Kusurlu ürün gönderildi " seçeneğini seçersen satıcı aksini kanıtlamadıkça ceza alıyor. Yani Trendyol güvencesi diye bir şey var. Ondan dolayı kimse böyle bir risk almaz. Eğer bir Trendyol mağazasının puanı 8.5 ve üstüyse güvenilirdir.

Güncelleme: Satıcı zaten Trendyol'un kendisiymiş.

Sentinelreal1

80+ Bronze

genellikle kullanıp iade ediyorlar yani açılmış oluyor adam mesela beğenmiyor diyelim 14 gün içinde iade etmiş oluyor belki 2 3defa iade edildi sıfır hasarsız almak istiyorsan git mağazaya kontrol ederek al

Top Bottom