Neler Yeni

Ekran kartım yandı mı?

Palo DAYI

80+ Silver
olayı daha acıklayıcı bır sekılde anlatabılırmısın nasıl oldu hangı kabloyu nereye taktın mesela

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda Teksin
Yenisini gonderırlermı yani bi ücret ısterlermi
nasıl olduğunu sorabilirler taktım duman çıktı görüntü gelmedi vesayre birşeyler dersin aynısını arkadaşım 4070 süper kartında yaşadı yenisini gönderdiler hatta itopyadan almıştı.

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
durduk yere mi yandı ekran kartı ? nasıl oldu olay hocam tam anlatır mısın.
Kartı taktım ekran geldi fanlar dönmüyordu en az 60 derecedeymiş sanırım donmesı ama dönmüyordu kasayı ıncelerken ekran açık bi şekilde duman çıktı bende hemen gücü kestım bıraz bekledim olayın şokundaydım sonra taktığımda ekran yoktu ekran kartını çıkarttım ana karta hdmı la bağladım ama ekran yine yoktu

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Belki ekran kartın eskiyese duman değil toz da çıkmış olabilir be kankam dumanla tozu anlarsın ama belki bir umut. Kablo taktın mı acaba yanlış kablo da takmış olabilirsin belki cpu kablosunu ekran kartına takmış da olabilirsin. Bir de ufak bir parçası da yanmış olabilir belki minik bir meblağaya toparlar
Daha herseyı sıfır tüm parçalar sıfır rx 6600 ryzen 5 5500 16 ram ana kart Asus prime b450 m
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl olduğunu sorabilirler taktım duman çıktı görüntü gelmedi vesayre birşeyler dersin aynısını arkadaşım 4070 süper kartında yaşadı yenisini gönderdiler hatta itopyadan almıştı.
İnce hesaptan aldım

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
Kartı taktım ekran geldi fanlar dönmüyordu en az 60 derecedeymiş sanırım donmesı ama dönmüyordu kasayı ıncelerken ekran açık bi şekilde duman çıktı bende hemen gücü kestım bıraz bekledim olayın şokundaydım sonra taktığımda ekran yoktu ekran kartını çıkarttım ana karta hdmı la bağladım ama ekran yine yoktu
onboard grafikten görüntü alıyor musun

Hydranoid

80+ Bronze
Hazır sistem her parça 0 incehesap tan aldım
Gördüm hocam tedirgin olmayın rahat olun sisteminizi tazelerler büyük ihtimalle tek kötü yanı bir gün boşa gidecek haftasonu olduğu için. Bir de tamir değil değişim isteyin süreç belki uzun sürebilir belki hafta bitmeden yenisi gelir sizlik bir sorun yok. Çözülecek bir durum

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
yanlış bilgi silindi

EnesMain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
olayı daha acıklayıcı bır sekılde anlatabılırmısın nasıl oldu hangı kabloyu nereye taktın mesela
Hersey normaldi bana hazır sistem gonderdıler ben takmadım sadece ekran kartını ben taktım oda 8 diş girişli bi kablosu boştaydı onun kablosu boş sadece ekran kartını taktım görüntü geldi kablosuyla birlikte takılı halde görüntü geldi sonra duman çıktı dumanı görür görmez gücü kestım no signal hatasını çok araştırdım ne dedılerse yaptım ama duzelmedı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,594
Üyeler
145,209
Son üye
arifs122
Top Bottom