Neler Yeni

CS'de kasa açıp kazandığım parayla oyun almak caiz midir?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Heath Ledger
Kasa oyundan düşüyor. Onu satıp zamanla steamde para biriktirip oyun almak sıkıntılı gelmiyor ancak bu birikmiş para ile kasa açarsak ve pahalı bir şey çıkarsa bu parayla oyun almak sıkıntılı mıdır sizce? Düşüncelerinizi merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Ahmet
olm oyun oynamanın kendisi %100 helal değil zaten taktığı konu o mu

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
Kasa oyundan düşüyor. Onu satıp zamanla steamde para biriktirip oyun almak sıkıntılı gelmiyor ancak bu birikmiş para ile kasa açarsak ve pahalı bir şey çıkarsa bu parayla oyun almak sıkıntılı mıdır sizce? Düşüncelerinizi merak ediyorum
pahalıysa sat parasını harca

Odias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
SAİDAHMED SAĞLAM
Hiçbir sıkıntı yok knk başkasının parasına çökmüş olmuyorsun.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Bana kalsa borsaya helal diyorsak bununda helal olması lazım. Söyleki şimdi borsa hem şirketlerin kazançlarıyla hem de diğerlerinin kaybıyla sana para kazandırır yani oyunda kazandığın daha helal gibi oluyo tabi benim düşüncem ama sorunvvolacağını sanmam.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Heath Ledger
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Ahmet
Bana kalsa borsaya helal diyorsak bununda helal olması lazım. Söyleki şimdi borsa hem şirketlerin kazançlarıyla hem de diğerlerinin kaybıyla sana para kazandırır yani oyunda kazandığın daha helal gibi oluyo tabi benim düşüncem ama sorunvvolacağını sanmam.
usta bu kutu açılımları kumardna farksız ben trade yapıyorum bir yerlere vardıysam kumara bulaşmamış olmamamdan kaynaklı

Son düzenleme:

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
Heath Ledger
caiz değil hocam, bu günahı işlememek için kasalarını forumda çekilişle verebilirsin ben gönül rahatlığıyla alırım :kekw:
hocam kendim satarım onda sıkıntı yok bence sıkıntı kasayı açıp gelen parayı kullanmakta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,857
Üyeler
142,186
Son üye
Bgrxxx
Top Bottom