Neler Yeni

hiç anlamıyorum 30k - 35k bandında önerilebilecek en iyi telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
poco x6 pro tartışılmaz PUBG telefonu tüm dünya bilir:)
bütçe s22 ultraya yetiyor. Bende x6 pro olmasına rağmen s22 ultra önerdim.

x6 pro 18-19 bütçesi olanın alacağı bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınma problemi yaşarsınız s22 de yine de tercih sizin tabi bütçe varsa s24 ultra alın
hocam bütçe 35k demiş sen s24 ultra al diyorsun :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Okan türk

Hocam bende bütçeyi arttırırsanız dedim hem s23 yurtdışı o fiyatlara çok rahat alabilir

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Eren Cem
13 Al geç yurtdışı kafan ağrımasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
Hocam bende bütçeyi arttırırsanız dedim hem s23 yurtdışı o fiyatlara çok rahat alabilir
BTK kayıt harcı 30bine dayandı hocam. Bu saatten sonra yurtdışı cihaz nasıl alınsın ?

13 Al geç yurtdışı kafan ağrımasın
YD alacaksa o bütçeye s24 ultra alınır. ( ama yd almanın zerre mantığı yok )

KlausM

80+ Silver

Buna bir bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Okan türk
BTK kayıt harcı 30bine dayandı hocam. Bu saatten sonra yurtdışı cihaz nasıl alınsın ?

YD alacaksa o bütçeye s24 ultra alınır. ( ama yd almanın zerre mantığı yok )
Tercih meselesi tamamen

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan

Buna bir bak derim
Eskiden cihazların sonuna Lite yazarlardı. Millette anlardı kırpılmış olduğunu. Şimdi Lite yerine T yazıyorlar :)

Basıyorlar plastiği, kırpıyorlar cihazı... hemen hemen satıyorlar yine normali ile aynı fiyata :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu

nedense x6 pro donanım olarak daha iyi o fiyata ve arkadaşa da donanım bakımından bir cihaz lazım donanım bakımından daha iyi bir telefon varken daha fazla paraya daha düşük donanım almak neden yani

Buna bir bak derim
x6 pro 13T den daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
Tercih meselesi tamamen
4 ay sonra kapanacak bir cihazı almanın, kullanmak içinde pasaport + 30bin lira gerekiyorsa bu tercih olmaktan çıkıyor artık maalesef.

nedense x6 pro donanım olarak daha iyi o fiyata ve arkadaşa da donanım bakımından bir cihaz lazım donanım bakımından daha iyi bir telefon varken daha fazla paraya daha düşük donanım almak neden yani

x6 pro 13T den daha iyi
Kalite. Bir eline s22 ultra al diğerine poco al anlarsın ne demek istediğimi. Samsung yüksek modellere premium hissiyatını veren sağlam bir marka.

Poco var elimde. Zerre kalite hissi yok.

Ayrıca poco cihaza donanım hariç ne koyuyor ? Aynı Monster gibi. İçinde 4090 olabilir ama buram buram plastik kokuyor cihaz gibi.

x6 pro nun antutu da 300k lık puanı dışında hiçbir iyi yanı yok. O fark da kullanıma etki etmez. Yağ gibi akıyor cihazlar.

x6 pro = ferrari motoru takılmış şahin :)

( x6 pro sahibiyim )

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
4 ay sonra kapanacak bir cihazı almanın, kullanmak içinde pasaport + 30bin lira gerekiyorsa bu tercih olmaktan çıkıyor artık maalesef.

Kalite. Bir eline s22 ultra al diğerine poco al anlarsın ne demek istediğimi. Samsung yüksek modellere premium hissiyatını veren sağlam bir marka.

Poco var elimde. Zerre kalite hissi yok.

Ayrıca poco cihaza donanım hariç ne koyuyor ? Aynı Monster gibi. İçinde 4090 olabilir ama buram buram plastik kokuyor cihaz gibi.

x6 pro nun antutu da 300k lık puanı dışında hiçbir iyi yanı yok. O fark da kullanıma etki etmez. Yağ gibi akıyor cihazlar.

x6 pro = ferrari motoru takılmış şahin :)

( x6 pro sahibiyim )
bende de x6 pro var ve premium hissi veriyor sen elinde titanyum veya altın kaplama telefon mu görmek istiyorsun premium için veya pahalı bir telefon x6 pro gayet premium hissi veren donanım bakımından rakiplerine kafa atan şık ve güzel bir telefon eğer kardeşim ben marka olsun bilindik olsun oyunlarda fazla fps almak istemiyorum ısınması sorun olmaz diyorsa senin dediğin cihazlara yönelsin android 12 ile başarılar

YazılımKafa

80+ Silver
bu fiyat aralığında kamerasından da memnun olacağım PUBG oynarken de memnun olacağım arayüzünde kullanımında rahat edeceğim bir telefon istiyorum su an kullandıgım tel samsung a32 belki s22 ultra olur demiştim ama çok kararsızım iphone 11 pro max veya 12 pro max düşündüm ama sanki iphoneun kullanısında android kadar rahat edemem gibi geldi hiç kullanmadım ama sizce eder miyim xiaomi huawei samsung iphone önerin bakalım fiyatı düşürüp biraz da çıkarabılırsınız ama 25 30k olsa daha iyi olur redmi t20 ve tecno camon önermişti birisi ama bence daha guzel telefon çnerirsiniz veya bu söylediklerim de iyi olabilir biraz bipolar gibi yazdım ama biraz hassas noktam telefon konusundan korkuyorum
S23 veya s24. Aralarında 3-4 bin ₺ olursa s24 . Daha fazla fark olursa s23

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
bende de x6 pro var ve premium hissi veriyor sen elinde titanyum veya altın kaplama telefon mu görmek istiyorsun premium için veya pahalı bir telefon x6 pro gayet premium hissi veren donanım bakımından rakiplerine kafa atan şık ve güzel bir telefon eğer kardeşim ben marka olsun bilindik olsun oyunlarda fazla fps almak istemiyorum ısınması sorun olmaz diyorsa senin dediğin cihazlara yönelsin android 12 ile başarılar
Premium hissi almak için cihazın titanyum olmasına gerek yok. X6 pronun plastik kasasını tutunca ben premium his alıyorum diyorsan doktora görün bence.

S22 ultra dahil birçok samsug serisine android 14 ve on uı 6 güncellemesi gelecek.

Epeyden baktığın güncellenmeyen veriler ile boş beleş konuşma. Bilmiyorsan sus adam sanalım.

Hayatında gerçek metal kasa veya gerçek cam cihaz kullanmamış insanlar premium his konusunda yorum yapmasın. Fanboyluğunuzu gidin başka yerde yapın.

Al epey seversin 😅
Screenshot_2024-04-17-18-44-36-360_com.android.chrome-edit.jpg

Son düzenleme:

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
At
bu fiyat aralığında kamerasından da memnun olacağım PUBG oynarken de memnun olacağım arayüzünde kullanımında rahat edeceğim bir telefon istiyorum su an kullandıgım tel samsung a32 belki s22 ultra olur demiştim ama çok kararsızım iphone 11 pro max veya 12 pro max düşündüm ama sanki iphoneun kullanısında android kadar rahat edemem gibi geldi hiç kullanmadım ama sizce eder miyim xiaomi huawei samsung iphone önerin bakalım fiyatı düşürüp biraz da çıkarabılırsınız ama 25 30k olsa daha iyi olur redmi t20 ve tecno camon önermişti birisi ama bence daha guzel telefon çnerirsiniz veya bu söylediklerim de iyi olabilir biraz bipolar gibi yazdım ama biraz hassas noktam telefon konusundan korkuyorum
S22 ultra S23 plus veya s24 fe öneririm o bütçede hocam sakın iphone a bulaşmayın paranızı çöp etmiş olursunuz

Top Bottom