Neler Yeni

Klavye

Filtreler

[Sıfır] HyperX Alloy Core RGB Membrane Klavye
Amazon'dan alındı. Paketi açılmadı. 2 yıla yakın garantisi var.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
20
GameBooster G918 Fire Storm RGB + Logitech G102 Lightsync White Set
Rgb Aydınlatma + full mekanik %100 Anti-Ghosting Alüminyum alışım yüzey Bir çok ren kombinasyonu Efekt Ayarları Açılışta Selamlama Efekti Red...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
18
Rampage Kb-r96
Rampage Kb-r96 1,500.00 TL
Motor almak için para biriktiriyorum bilgisayarımı saattım ekipmanları satmaya çalışıyorun aynı zamanda coolermaster mh650 kulaklık ve...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
24
iBlancod YK830 Hot Swap Klavye
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
53
Z686 klavye alınır.
Z686 klavye alacaktım fakat yetişemedim ankaradayım.
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
61
APAYADO K98 RED SWİTCH HOTSWAP Mekanik klavye
APAYADO K98 RED SWİTCH HOTSWAP Mekanik klavye ubs tak çıkar kutu mevcut yurt dışı ürünü 1500 TL son fiyat İstanbul elden veya kargo olur...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
83
E-YOOSO z686 alınır
İndirim bitmiş yetişemedim almak istedim ama olmadı Z 686 satana arkadaşlar varsa ulaşsın baana orjinal fiyatını biliyorum orjinal fiyatın 150 200...
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
50
Mucai 61 hot-swap red switch siyah mekanik klavye 2 ADET SIFIR YENİ
Ürün 2 adetdir biri açılıp denendi diğeri kapalı kutulu ikisinin de adet fiyatı 650 TL [ambalajdakiler yedek switch]
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
69
Mucai MK61
Mucai MK61 600.00 TL
Mucai MK61 Red Switch yanlarında da led mevcut. SIFIR
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
90
Rampage KB-RX77 SATILIK
Rampage KB-RX77 RUNNER Siyah USB Rainbow Aydınlatmalı Q Bilek Destekli Gaming Klavye hicbır sıkıntısı yoktur. yenı klavye aldıgım ıcın satıyorum...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
30
Logitech MX Mechanical Mini Brown Switch (Garantili)
31.07.2023 tarihinde Amazon üzerinden aldım garantisi devam ediyor fatura kutu eksiksiz duruyor. Yazılımcıyım o yüzden sık sık klavye...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
64
E Yooso Z686 Red Switch
Kocaeli E Yooso Z686 Red Switch 750.00 TL
Ak871 aldığım için satıyorum hiç kullanmadım.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
107
Ajazz Ak871 Kablosuz - E-Yooso Z94- HK GAMING GK61 Red Switch Sıfır Mekanik Klavyeler
Merhabalar, klavyeler sıfırdır hiç kullanılmamıştır. İstanbul içi elden teslim edebilirim. Hepsi red switch mekanik klavyedir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
126
E-YOOSO Z686 klavye alınır
alıpta aldığı fiyattan veya biraz üstüne vermek isteyen varsa alabilirim tercihen full siyah olursa daha iyi olur
Süresi
Tip
Alınır
Durumu
Sıfır
Hit
65
Epomaker Keycaps
Epomaker Keycaps 499.00 TL
2 tane aldığım için bir tanesini satıyorum. Hiç kullanmadım. Sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
87
Akko 5087B Plus UK layout %80 Klavye
İlgilenen arkadaşlara güvenli satış ve ürün fotoğrafları için Dolap veya Sahibinden linki verebilirim. Gördüğünüz üzere sıfırı 3900 TL civarında...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
57
Akko 3068B Plus World Tour Tokyo R2 edition Hot-Swap %65 Mekanik Klavye
İlgilenen arkadaşlara güvenli satış ve ürün fotoğrafları için Dolap linki verebilirim. Orijinal kutu içeriği ilk gün gibi durmaktadır ve tek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
51
Corsair k70 PRO
Corsair k70 PRO 4,500.00 TL
Sıfır fiyatı şu an amazonda 13k ya yükseldi 1 yıl garantisi vardır itopya tarafından alındı ses topunda sadece sıkıntı vardır onun için aldıktan...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
52
[SIFIR AYARINDA] TRUST RAİNBOW GAMİNG KLAVYE
Klavyeyi 5-6 kez ancak kullandı, mekanik alacağım için satılık. Pazarlık sünnettir.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
50
HP Omen Encoder Brown Mx Switch Mekanik Klavye
Ürün tertemizdir hatasız ve sıfır ayarındadır. Hepsiburada'dan 2023 Eylül ayında alınmıştır. 15 aylık garantisi mevcuttur. Gerek tok sesi gerek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
139
Top Bottom