Neler Yeni

Diğer

Filtreler

Razer Firefly V2
Razer Firefly V2 2,000.00 TL
2 Yıl garantisi var. Media Markt'tan aldım. Kutu içeriği tamamen duruyor.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
41
thrustmaster t248
thrustmaster t248 13,500.00 TL
ürün çok temiz yurtdışından aldığım için garantisi yok ama çok temiz kullandım bir sorunu vs hiçbir şey yok. kutu içeriği tamamen duruyor yedek...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
Mercusys MR20 Router  (AC750)
Ankara Mercusys MR20 Router (AC750) 400.00 TL
eylül 2023te satın almıstım. direkt kablo kirliliğini azaltmak iöin wifi geötim. performansı süper.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
42
Xbox Elite Series 2 Gamepad
Ürün yurtdışı ürünüdür. Trendyoldan aldım. Kutu fatura tamdır. 5-6 ay garantisi vardır. Yanında type c kablosuda var orijinal. Ürünü core ürünü...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
36
Ugreen Yazıcı Kablosu
Hiç kullanılmadı. Monitör için almıştım ama kullanmadım.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
33
TP-LINK Archer C5V MODEM(FİBER)
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
36
Asus DSL-N16-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
32
HP DESKJET 4828 YAZICI
Ürünün 1.5 sene garantisi vardır özellikleri fotokopi alma, kağıt tarama ve kağıda yazdırma özellikleri vardır ayrıca ürünü wi-fi yolu ile kablo...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
26
Logitech S220 2.1
Logitech S220 2.1 500.00 TL
Ürün faal çalışır durumda hafif bir temassızlık yapıyor sabitleyince sorunsuz çalışıyor.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
60
Flipper Zero İkinci El Satılık
Merhaba, yaklaşık 2-3 ay önce https://iobi.net üzerinden satın aldığım Flipper Zero cihazımı satmaktayım. Ürünü çok fazla kullanmadım ve açıkçası...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
292
Logitech C922 PRO HD Webcam
Ürünün garantisi devam etmekte ve bitmek üzere :) (8 Haziran 2024] ve üzerinde jelatinleri durmaktadır. Fazla kullanma şansım olmadı. Korona...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
31
BİLKOM garantili dualsense (1 aylık yepyeni)
Vatandan alındı taksitle (mağazadan alındı) 1 ay bile olmadı ama başlığa 1 aylık yazdım. Xbox geçeceğim iççin satacağım. 500 tl net indirimle...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
68
HY300 Projeksiyon
HY300 Projeksiyon 2,000.00 TL
Yaklaşık 5 defa civarı kullandım sıfıra yakın yanii yurt dışından alındı kutuyla birlikte yollayacağım sorunsuzdur. İstanbul içi elden teslim edilir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
48
Xbox 9. Nesil Wireless Controller Carbon Black
Ürün alınalı 1-2 ay olmuştur çok fazla kullanılmamış olup garantisi Microsoft Türkiye Garantilidir
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
56
Ümit Bisiklet Corvette - 3x7 21 vites
Bisikletin vitesleri tamir edilmeli başka hiçbir sorunu yoktur. Vites değiştirmeden sorunsuz kullanılmakta, viteslerin tamire ihtiyacı var.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
61
Porge 90x40 Desenli Mousepad
Fiyat 349TL'dir ve 1 hafta kullanılmıştır.
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
63
RGB Kulaklık Stand
Sıfır kutusunda duruyor. Hiç kullanılmadı. Kutu içeriğinde type c güç kablosu vardır. 8 renk modu vardır. 7 mod düz renk 1 mod multicolor...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
64
8bitdo Ultimate Wired Controller gamepad
Ürün 04.11.2023 tarihinde elime ulaştı. Şu tarihe kadar ancak birkaç kez kullanabildim. Müsait olamadığımdan köşede duruyor, tertemizdir. Kutusu...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
106
OYUNCU KOLTUĞU ZİO VENOM XL
ZİO VENOM XL 12 K alındı sıfır ek opsiyon yarasa mekanizma kolçak ayak uzatma fiyatım 9500 yer gebze
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Sıfır
Hit
84
Tr Garantili Dualsense. Taşıma çantası ve ekstraları var
Ürün arçelikten alındı. 6-7 ay garantisi vardır. Ürünü pc de kullanıyorum. Ara sıra kullanıyorum. Az kullanıldı Dualsense + taşıma çantası +...
Süresi
Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Hit
146
Top Bottom