Neler Yeni

Çözüldü✓ 0-2000 lira klavye öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Efe Metin
Bütçe
2000
Brown switch veya golden switch tarzı klavye arıyorum.İyi bir red switch klavyeye de açığım.Gümrüğe takılmayacak veya yurt içi satılan herhangi bir klavye olur.Marka çok önemli değil.Aradığım tek şey kalite.Fiyat performans önerebilirseniz daha iyi olur tabii.Anti ghosting ve yazılım desteği aradığım özelliklerden.Örgülü kablo olsa iyi olur.Fiyata göre değişir.Aklımda şu anlık XPG Summoner Cherry Mx Silver Switch ve Ajazz Ak680 Brown Switch var.

Son düzenleme:

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,036
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hayırlı olsun, Mekanik klavye konusunda deneyimim olmadığı için sesi nasıl hocam? Gece kullanımda rahatsızlık verir mi deneyimlediniz mi?
Blue switch gibi switchlere göre kat kat daha sessiz eğer membrane veya klasik klavye sesinden rahatsız olmuyorsan bundanda olmazsın ama membrane veya mekanik olmayan klasik bir klavye kadarda sessiz değil ama rahatsız edici bir sesi yok hatta switch sesi yapma uygulamaları var onla test edebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Efe Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blue switch gibi switchlere göre kat kat daha sessiz eğer membrane veya klasik klavye sesinden rahatsız olmuyorsan bundanda olmazsın ama membrane veya mekanik olmayan klasik bir klavye kadarda sessiz değil ama rahatsız edici bir sesi yok hatta switch sesi yapma uygulamaları var onla test edebilirsin
Hocam,XPG olanı almayı düşünüyorum.Asus markasını sevsem de ürünleri bayağı pahalı ve bilek desteği de yok sanırsam.Bir de Silver Switch mi Red Switch mi daha iyi?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Yağız Berk Özel

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Kutluhan bayrakcı
Brown switch veya golden switch tarzı klavye arıyorum.İyi bir red switch klavyeye de açığım.Gümrüğe takılmayacak veya yurt içi satılan herhangi bir klavye olur.Marka çok önemli değil.Aradığım tek şey kalite.Fiyat performans önerebilirseniz daha iyi olur tabii.
Amazondan ajaz ak 820 aldım bugün gelecek tam 2 k tuttu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırmızı swiçli

Kırmızı swiçli
5 pin hot swap

Teykage

80+ Bronze
Dahası