Neler Yeni

0 ÖLÜ PİKSEL GARANTİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
hepsiburadadan 24g2u aldım yeminle forum pişman ediyor :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Selamlar dostlar. Yakın zamanda AOC 24G2U modelini almak istiyorum. Şu anlık internet üzerinde bulabildiğim en ucuz ve güvenilir site incehesap oldu. Fakat ölü piksel garantisi ile ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.

İncehesaptan alışveriş yapıp böyle durumlar yaşayan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Monitörü aldığımda ölü piksel çıkarsa iade, değişim gibi süreçler var mı? Varsa nasıl? Başka hangi yerlerden alışveriş yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bahsettiğin monitörü kullanıyorum.
İtopya'dan almıştım. 3 yıl ölü piksel garantisi var. Tek bir tane bile çıksa garanti kabul ediyor.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Sonuçta 1 ölü piksel dahi garanti kapsamında değerlendirilmek zorunda şu an. Eğer benim vaktim var, uğraşırım diyorsanız alın herhangi bir yerden kullanın derim. Bir sorun olursa değişim ya da iade alırsınız.
Başka kullanacak yedek monitörüm yok, işimi şansa bırakmak pek istemiyorum. Ve şu zamanlarda iade, değişim süreci iyice sıkıntı olucaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bahsettiğin monitörü kullanıyorum.
İtopya'dan almıştım. 3 yıl ölü piksel garantisi var. Tek bir tane bile çıksa garanti kabul ediyor.
Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı? Yoksa geldiği gibi sıkıntısız mıydı? Ve ne zaman aldın? Şu anda itopyada stok yok :(

hepsiburadadan 24g2u aldım yeminle forum pişman ediyor :D
Niçin pişman oldunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
Başka kullanacak yedek monitörüm yok, işimi şansa bırakmak pek istemiyorum. Ve şu zamanlarda iade, değişim süreci iyice sıkıntı olucaktır.

Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı? Yoksa geldiği gibi sıkıntısız mıydı? Ve ne zaman aldın? Şu anda itopyada stok yok :(

Niçin pişman oldunuz?
herkes diyor yok şöyle böyle bekliyorum bakalım salı umarım çıkmaz çok çile çektim bu satın alım konusunda

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen

Niçin pişman oldunuz?
İyi de hocam, bu sadece bahsettiğimiz monitör için geçerli değil ki. Gidip 10 bin liraya da monitör alsanız yine ölü piksel çıkma ihtimali var. Bunun bir garantisi yok maalesef.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
herkes diyor yok şöyle böyle bekliyorum bakalım salı umarım çıkmaz çok çile çektim bu satın alım konusunda
Umarım çıkmaz. Gelince bir yazar mısın çıkıp çıkmadığını?

İyi de hocam, bu sadece bahsettiğimiz monitör için geçerli değil ki. Gidip 10 bin liraya da monitör alsanız yine ölü piksel çıkma ihtimali var. Bunun bir garantisi yok maalesef.
Evet öyle. Sanırım yine bu monitörde karar kılıcam. Bu fiyata böyle iyi başka monitör yok sanırsam.

peoples

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet
Ben aldım, 2 tane ölü piksel var, uğraşmaya bile değmeyeceğini düşündüm, şu an kullanıyorum.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Top Bottom