Neler Yeni

0x80070643 Windows Güncelleme hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Taş
Sistemin güncel ise W11 e geç artık. 24H2 sürümün yayınlanmasını bekliyorum. 23H2 de bir sorun yok olduğu için değil.
Güncel sistemde bazı oyunlarda sorun yaşıyorum hocam w11 de o yüzden w 10 a geçiş yaptım. Bu hatayı çözsem w10 kullanmaya devam ederim muhtemelen ama bu belirttiğim uygulama kökten çözüm oluyor mu acaba

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Güncel sistemde bazı oyunlarda sorun yaşıyorum hocam w11 de o yüzden w 10 a geçiş yaptım. Bu hatayı çözsem w10 kullanmaya devam ederim muhtemelen ama bu belirttiğim uygulama kökten çözüm oluyor mu acaba
O uygulama, guncellemeleri denetle dediginde guncelsiniz demekten başka birsey yapmiyor yani halının altına süpürmek ten baska bişey değil. O guncellemeyi neden başarılı ile yuklemedigini ve guncellemenin gercekten gerekli birsey olup olmadığını Microsoft un mühendisleri çözsün:)

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
merhaba defalarca yazdık yine belirtelim.
bu recovery hatasını Windows kullanıcıya bıraktı.
hide update yeterlidir.
diğer updateleri yaparsınız. sadece 01 güvenlik güncellemesi yani recovery kullanım dışı olur.
recovery yapacağım derseniz benim açtığım konulardan çözümü deneyin.

Modifiye windowslarda çözüm işe yaramaz. mecburen hide update yapmanız gerekir.

hide update yapınca gelecek güncellemeleri alırsınız

arama tuşu veya
Başlık 'Windows 10 ( 0x80070643 ) Hatası Çözümü' https://forum.donanimarsivi.com/konu/windows-10-0x80070643-hatasi-coezuemue.902862/

Çözerseniz beğeni verin. Yorum yazın taze dursun konu.
😉

Koca Microsoft işletim sistemini kodlu hale getirip şifreleyecek düzeltecek kurtaracak derken olanlar bu.
Son kullanıcı için gerçekten saçma bir durum.
BAT veya CMD yazan kişiler kadar mantığı yok mu bunların? dedirtiyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu video yeterli ve doğru uygulanmış
eski sistem MBR ise id kodu uygularsınız.

risk yok bahsedildiği kadar.
sadece diskleri doğru seçin her adımı sakinken uygulayın.

Son düzenleme:
Top Bottom