Neler Yeni

0xc00005 virüsü/hatası acil yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
Yüklemeye çalıştığım bir programın ardından bilgisayarımda Google Chorme a girerken bu hatayı (VİRÜS) alamaya başladım bilgisayara format attım ardından flaşa geçtiği için (Virüs) bilgisayarıma format dahil hiç bir şey yapmama izin vermiyor league of legends oyununu kurmama herhangi bir winrar dosyası açmama iso dosyasını flaşa aktarmama vs. ilk başta freamwork gibi dosyaların eksikliğinden kaynaklandığını düşündüm fakat bir başka bilgisayara flaşı taktıktan sonra ondada o hataları almaya başladım virüs olduğunu anladım anti virüs programları da kurmama izin vermiyor hd 2 bölüm ve C de windows D de ise önemli dosyalarım var format atsam dahi D den tekrar bulaşıyor ne yapacağım acil yardım ederseniz sevinirim. D yi biçimlendiremem çünkü içindekiler önemli.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    81 KB · Hit: 56

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
Özelden iletişime geçiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky anti virüs programını indirdim yaklaşık 7-8 kere tarrattım şu an virüsten kurtuldum virüs exe uzantısı olan herşeye bulaşıyor açtırmıyor açılan exe uzantılı dosyalarda belli bir süre sonra hata veriyor ve sildirtiyor bu hatayla karşılaşanlar için

Top Bottom