Neler Yeni

Öneri 1.500.000 TL'ye Kadar Araç Önerisi ( Muafiyet Özelinde.. )

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,683
İsim
Muhammet Çağrı
jeep avenger zor ama olursa çok iyi.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Celal Smyrna
I20N Genç işi bir araç. Aileye uygun kesinlikle olmaz. Kaldı ki bagajına belirttiğim gibi tekerlekli sandalye koyacağım. Fakat bir şekilde ikna edersem niye olmasın..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takip ediyorum evet. Sınır yıllık, fiyatlar aylık belirleniyor ama elimden geldiğince hızlı olup bakacağım şu işlere. Focus bir ara düşündüm fakat dediğim gibi, malzeme kalitesi + teknolojide geride kaldığı için saldım.

Daha önce sanırım yaris cross kadar çirkin araba görmedim. 50 - 60K ile kaçmaz aslında, bayii indirim yapar.
başka araba bakmanıza gerek yok. 2024 skoda octavia 1.0tsi dsg elite.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Celal Smyrna
Fabia 1.5TSI Monte Carlo Paket Daha iyi olmaz mı ? Sedan değil ama 1.5 motor, paket olarakta daha yüksek.
olmaz. bayiye gidin 2sine de binin. octavianın fabianın 2 gömlek üstü olduğunu anlarsınız. 2017 makyajlı kasa octavia kullanıcısıyız.

eneskaya6

80+ Silver
Chery omoda 5 / kia cerato(kesinlikle bakin tam sizlik arac) / kia xceed(limiti 40-50bin aşiyor olabilir) /
Bayon alınmaz boş araba

Daha önce de bir çok konu açtım, açılan konulara baktım ;
Hala karar verememiş durumdayım.

Muafiyet ile alınacağı için 1.500.000 TL'yi geçmemeli.

1. Geniş Bagaj, Aile Kullanımına Uygun Olmalı.
1.1 Bagajın Litresi ya da yükleme eşiği falan önemli değil. Tekerlekli Sandalye Sığabilsin Yeter. Çok Fazla Valiz & Eşya Taşımayacağım. ( En azından her gün.. )
2. Ortalama Bir Araç Olmalı.
2.1 Sanayiye düşürmeyecek. Düşürse de üzmeyecek. Bu Direkt Fiat Grubuna Yönlendiriyor ama Fiat istenmiyor..
3. Teknolojik Olduğu Kadar Güvenli Olmalı.
3.1 İlk Araç Olacak. ( İlk Aracı 2.El Al Demeyin, 300 - 400 2.El'e vereceğime 0 i20 Alabiliyorum, siz kurun denklemi.. ) Sürüş Asistanlarından ziyade, güzel bir park kamerası falan olursa daha iyi olur. Airbag sayısı ve yolcu koruması iyi olmalı. Bunun yanı sıra multimedya ve hoparlör sistemi de tatmin etse yeter. ( Şuana kadar en beğendiğim multimedya fiat grubundaydı. ( En büyük ekranı çok çok iyi.. ) )

Kısaca bunlar, detaya girsek custom car'a doğru gider xD

Şuan Düşünülen Araçlar ;
Hyundai Bayon ( Aracı çok sevmediğim için muhtemelen en boşunu tercih ederim.. ) / Fiat Egea Cross ( Urban & Lounge Paket ) / Renault Megane & Clio ( Orta ya da Alpine Paket. ) / Skoda Fabia ( Monte Carlo Paket ) / Citroen C4X / Opel Corsa ( Full Paket ) / I20N ( stok bulursam ve ailemin aklına yatarsa asla kaçırmam bu arada.. ) / Bir İhtimal Elentra / Volkswagen'dan Polo ya da Golf ( En boşu ya da bi üstü.. ) / Toyota Corolla ( Hangi Model Hangi Paket Bilmiyorum. Muhtemelen Hybrid olacaktır.. )

Kalın Olarak Yazdıklarım şuan en çok düşündüklerim. Skoda Fabia'nın Monte Carlo Donanımlı Aracını 10 - 15 dakika önce gördüm, çok beğendim. Malzeme kalitesi egea gibi duruyor ( torpido kalitesi ve kapı içi ) fakat motoru güzel. Eğer Sanayiye düşürdü mü bi araba parası yemezse ya da sanayiye çok nadir uğratırsa, düşüneceğim 2.araç..
Bayon gec egea olabilir ama diger markalar kesinlikle daha iyi o yüzden gec,megane olabilir ama onun yerine kesinlikle kia cerato daha iyi ya da toyota corolla. Citroen c4X mantikli ama chery omoda 5 daha dolu daha ozellikli her yonu daha iyi sadece yakiti c4 ten fazla. Opel corsa aklimda ki kasasiysa cok kucuk clio corsa polo vs bunlar aile icin alinacak araba degiller. İ20N gereksiz bakimlari parcasi pahali uretimi durdu 2-3 sene sonra parcasini zor bulursun aile icin asla mantıklı degil. Sizin icin corolla ,kia cerato,C4, omoda 5 mantikli.

xTURANN

80+ Silver
Chery omoda 5 / kia cerato(kesinlikle bakin tam sizlik arac) / kia xceed(limiti 40-50bin aşiyor olabilir) /
Bayon alınmaz boş araba

Bayon gec egea olabilir ama diger markalar kesinlikle daha iyi o yüzden gec,megane olabilir ama onun yerine kesinlikle kia cerato daha iyi ya da toyota corolla. Citroen c4X mantikli ama chery omoda 5 daha dolu daha ozellikli her yonu daha iyi sadece yakiti c4 ten fazla. Opel corsa aklimda ki kasasiysa cok kucuk clio corsa polo vs bunlar aile icin alinacak araba degiller. İ20N gereksiz bakimlari parcasi pahali uretimi durdu 2-3 sene sonra parcasini zor bulursun aile icin asla mantıklı degil. Sizin icin corolla ,kia cerato,C4, omoda 5 mantikli.
O Halde tek tek bayii gezeceğim. Kia xceed ve cerato güzel duruyor da ızgara bir tık kötü. Önemli değil. Citroen bayiisi de vardı sanırım, oraya da uğrarım merak ediyorum çünkü fastback tarzı araçları seviyorum. Bilgiler için teşekkürler.

eneskaya6

80+ Silver
Skoda octiva en bos paketi sinira giriyor sanirsam genel olarak güzel araba ama donanim olarak wag grubunun boşu bombos klima dügmesine kadar manuel yapiyorlar tercih edilmeyebilir donanimdan dolayi. Paket disinda güzel araba

O Halde tek tek bayii gezeceğim. Kia xceed ve cerato güzel duruyor da ızgara bir tık kötü. Önemli değil. Citroen bayiisi de vardı sanırım, oraya da uğrarım merak ediyorum çünkü fastback tarzı araçları seviyorum. Bilgiler için teşekkürler.
Fastback seviyorsaniz Chery Omoda 5. Bakin. Görünüşe ve donanima cok onem veriyorsunuz bu arac görünüş ve donanim olarak hepsin daha iyi büyük ihtimalle cok seversiniz. Otonom surus 360kamera vs baya donanima sahip

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Daha önce de bir çok konu açtım, açılan konulara baktım ;
Hala karar verememiş durumdayım.

Muafiyet ile alınacağı için 1.500.000 TL'yi geçmemeli.

1. Geniş Bagaj, Aile Kullanımına Uygun Olmalı.
1.1 Bagajın Litresi ya da yükleme eşiği falan önemli değil. Tekerlekli Sandalye Sığabilsin Yeter. Çok Fazla Valiz & Eşya Taşımayacağım. ( En azından her gün.. )
2. Ortalama Bir Araç Olmalı.
2.1 Sanayiye düşürmeyecek. Düşürse de üzmeyecek. Bu Direkt Fiat Grubuna Yönlendiriyor ama Fiat istenmiyor..
3. Teknolojik Olduğu Kadar Güvenli Olmalı.
3.1 İlk Araç Olacak. ( İlk Aracı 2.El Al Demeyin, 300 - 400 2.El'e vereceğime 0 i20 Alabiliyorum, siz kurun denklemi.. ) Sürüş Asistanlarından ziyade, güzel bir park kamerası falan olursa daha iyi olur. Airbag sayısı ve yolcu koruması iyi olmalı. Bunun yanı sıra multimedya ve hoparlör sistemi de tatmin etse yeter. ( Şuana kadar en beğendiğim multimedya fiat grubundaydı. ( En büyük ekranı çok çok iyi.. ) )

Kısaca bunlar, detaya girsek custom car'a doğru gider xD

Şuan Düşünülen Araçlar ;
Hyundai Bayon ( Aracı çok sevmediğim için muhtemelen en boşunu tercih ederim.. ) / Fiat Egea Cross ( Urban & Lounge Paket ) / Renault Megane & Clio ( Orta ya da Alpine Paket. ) / Skoda Fabia ( Monte Carlo Paket ) / Citroen C4X / Opel Corsa ( Full Paket ) / I20N ( stok bulursam ve ailemin aklına yatarsa asla kaçırmam bu arada.. ) / Bir İhtimal Elentra / Volkswagen'dan Polo ya da Golf ( En boşu ya da bi üstü.. ) / Toyota Corolla ( Hangi Model Hangi Paket Bilmiyorum. Muhtemelen Hybrid olacaktır.. )

Kalın Olarak Yazdıklarım şuan en çok düşündüklerim. Skoda Fabia'nın Monte Carlo Donanımlı Aracını 10 - 15 dakika önce gördüm, çok beğendim. Malzeme kalitesi egea gibi duruyor ( torpido kalitesi ve kapı içi ) fakat motoru güzel. Eğer Sanayiye düşürdü mü bi araba parası yemezse ya da sanayiye çok nadir uğratırsa, düşüneceğim 2.araç..
Kim engelli kime alıyorsunuz? Kim kullanacak?

bwNN

80+ Silver
Toyota corallalar guzel diye biliyorum para yetiyormu tam hakim değilim

eneskaya6

80+ Silver
Evet, araştıracağım..
Polise denk gelene kadar yasak. Kac yıldır araba sürüyorum istanbul da 1 kere ehliyetime ve ruhsata baktilar onda da 06plaka ile istanbulda havalimanina gidiyordum plaka dikkat cektigi icin. Yoksa hic denk gelmedi. Göze alinabilecek risk olabilir :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,163
Üyeler
155,982
Son üye
enes.altu
Top Bottom