Neler Yeni

Yardım 1.500 - 2.000 TL VALORANT için kablosuz mouse önerisi

NotGonna

80+ Bronze
Kırmızı renkli olanı alacağım o zaman şimdi.
İşin içinden çıkamıyorum yoksa. Amazon ve hepsiburada satıcıları satıyor. Amazondan alacağım o zaman.
İşin içinden çıkamayacağım yoksa.
dedigim mouselerin herhang ibirini aldıgınızda sizi üzmez zaten hocam rahat olun zaten çogu esporcuların bu mouseleri özellikle g pro x i kullandıgnıı görebilirsiniz
şuan en ucuz burda 3628 TL'ye n11 den alıcagına 50 daha ekleyip amazondan al

Zeclas.

80+ Bronze
Kırmızı renkli olanı alacağım o zaman şimdi.
İşin içinden çıkamıyorum yoksa. Amazon ve hepsiburada satıcıları satıyor. Amazondan alacağım o zaman.
İşin içinden çıkamayacağım yoksa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Superlight alacağım kırmızı renk. Çok kafam karıştı çünkü. Yanlış yapmış olmam değil mi? Bu ekonomide 500-1000 TL az vereceğime 3.5k veririm en iyisi, herkesin kullandığı, bilinen bir mouse alırım işin içinden çıkarım diye düşünüyorum şu an.
En iyisi kirmizi olani almaniz en son cikan superlight oldugu icin en sorunsuzlari oluyor.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
dedigim mouselerin herhang ibirini aldıgınızda sizi üzmez zaten hocam rahat olun zaten çogu esporcuların bu mouseleri özellikle g pro x i kullandıgnıı görebilirsiniz
şuan en ucuz burda 3628 TL'ye n11 den alıcagına 50 daha ekleyip amazondan al
Hocam kırmızısı 3.276 tl. 400 tl daha ucuz beyazına göre neden öyle? Ayrıca kırmızısını çok sevdim ben renk olarak zaten.

En iyisi kirmizi olani almaniz en son cikan superlight oldugu icin en sorunsuzlari oluyor.
Peki bir şey diyeceğim, beyaz olanı siyah olanı neden daha pahalı? 3.600 tlden fazla. Ben kırmızı olanı daha çok sevdim zaten ve daha ucuz. 3276 TL. 400 TL daha ucuz.

NotGonna

80+ Bronze
Hocam kırmızısı 3.276 TL. 400 TL daha ucuz beyazına göre neden öyle? Ayrıca kırmızısını çok sevdim ben renk olarak zaten.
hocam orasını bilmiyorum kırmızısı en yeni çıkan olduguı için mi yoksa beyaz ve siyaha daha çok talep stogu fazla var diye mi farkları yok ama kırmızı sevdiyseniz alabilirsiniz

Zeclas.

80+ Bronze
Hocam kırmızısı 3.276 TL. 400 TL daha ucuz beyazına göre neden öyle? Ayrıca kırmızısını çok sevdim ben renk olarak zaten.

Peki bir şey diyeceğim, beyaz olanı siyah olanı neden daha pahalı? 3.600 tlden fazla. Ben kırmızı olanı daha çok sevdim zaten ve daha ucuz. 3276 TL. 400 TL daha ucuz.
Amazon fiyatlandirmasi yani bisey diyemeyecegim belki siyahla beyaz en cok satilanlar oldugu icin olabilir

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
hocam orasını bilmiyorum kırmızısı en yeni çıkan olduguı için mi yoksa beyaz ve siyaha daha çok talep stogu fazla var diye mi farkları yok ama kırmızı sevdiyseniz alabilirsiniz
Yeni çıkan superlightlar da sorun yok değil mi? Yoksa sorun var diye mi böyle ucuz? Bilginiz var mı bu konuda?

NotGonna

80+ Bronze
Yeni çıkan superlightlar da sorun yok değil mi? Yoksa sorun var diye mi böyle ucuz? Bilginiz var mı bu konuda?
hayır hatta daha stabil yani aynı hocam farkları yok sadece o renkler yeni geldi diğerlerine göre herşeyi aynı fiyatları da dediğim gibi fazla stoktandır yüksek ihtimal

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
hayır hatta daha stabil yani aynı hocam farkları yok sadece o renkler yeni geldi diğerlerine göre herşeyi aynı fiyatları da dediğim gibi fazla stoktandır yüksek ihtimal
Hepsiburada da satıyor ve fiyatlar bu şekilde.
Amazon mu hepsiburada mı?
Hangi satıcıdan satın almalıyım sence?

Ekler

• Screenshot_20230728_154906_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230728_154906_Hepsiburada.jpg
    379.5 KB · Hit: 35

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
ben hep amazon kullanıyorum hocam ikisinde de sıkıntı çıkmaz fiyatlar aynıysa amazon alın fark varsa hb
Ben bir yemek yiyip geleceğim.

Ninjustu sora mı logitech g pro z superlight mi?

Hayatinda herkes 1 kere superlight denemelidir bence 2. elden superlight alabilirsiniz ama kronik sorunlu double click yapiyor switchleri,
switchleri degismis modlu bir superlight bulabilirseniz iyi olur. Ayrica stok skatezleri de cok kotu onlari da degistirmenizi tavsiye ederim.
Hocam şimdi ben çok anlamıyorum bu terimlerden ama bu kadar şeyi varken logitech g pro z superlight almak mantıklı mı ya? Tam kırmızı olanı alacaktım hep bir kuşku içindeyim.

Son düzenleme:

Zeclas.

80+ Bronze
Ben bir yemek yiyip geleceğim.

Ninjustu sora mı logitech g pro z superlight mi?

Hocam şimdi ben çok anlamıyorum bu terimlerden ama bu kadar şeyi varken logitech g pro z superlight almak mantıklı mı ya? Tam kırmızı olanı alacaktım hep bir kuşku içindeyim.
Amazondan aliyorsunuz zaten garantiye gonderirsiniz genelde sorunlu superlightlarda degisim oluyor

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ad Soyad
Amazondan aliyorsunuz zaten garantiye gonderirsiniz genelde sorunlu superlightlarda degisim oluyor
Ben daha önce steel series rival 3 kablolu kullanan biriyim yani 300 500 tl ye mouseler aldım.

Şimdi bu mouseyi alınca yaşayacağım sorunu bile belki çok iyi tespit edemeyebilirim. Ne gibi şeylere dikkat etmem gerek satın alırsam? Mesela switch nedir bunu bile bilmem.

Cihangir

80+ Gold
Amazonda kırmızı olanı satılıyor. 3250 TL civarı. Alacaktım vazgeçtim. Yok scroll bozuluyor, yok switch şöyle. Yok bunu değiştir. Olmaz hocam :(
bende alacaktım bu yüzden vazgeçtim glorious model o bakacağım

Top Bottom