Neler Yeni

1 ay için spora gidilir mi

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
1 ay sonra evde çok olamayacağım için gidemem ama önümüzdeki ay gidersem ne kadar etkili olur. 1 ay için değmez diyorlar. Sizce napmalıyım?
Ayrıca ne yaparsam yapayım kasdan ziyade kilo alamıyorum, özellikle bileklerim çok ince ve saat falan takınca beni rahatsız ediyor. Buna çözüm öneriniz var mı? Nasıl kilo alabilirim?

TİTAN.

80+ Platinum
1 ay sonra evde çok olamayacağım için gidemem ama önümüzdeki ay gidersem ne kadar etkili olur. 1 ay için değmez diyorlar. Sizce napmalıyım?
Ayrıca ne yaparsam yapayım kasdan ziyade kilo alamıyorum, özellikle bileklerim çok ince ve saat falan takınca beni rahatsız ediyor. Buna çözüm öneriniz var mı? Nasıl kilo alabilirim?
Kilo almak için detaylı bir araştırma yapmanı öneririm
İlk soruna gelirsek 1 ay spor yapmak sana artı yazmayabilir bence sporda düzenli ve uzun zaman gitmek önemli

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Görkem çetinkaya
Pek etkili olmaz dostum hele kilo alacaksanız.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,135
İsim
Mert Metshi
1 ayda hicbir sey degismez maalesef

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kilo almak için detaylı bir araştırma yapmanı öneririm
İlk soruna gelirsek 1 ay spor yapmak sana artı yazmayabilir bence sporda düzenli ve uzun zaman gitmek önemli
takip edebileceğim önerdiğiniz biri var mı bu konuda

Top Bottom