Neler Yeni

1. Dönem devamsızlıktan sınıfta kalınırmı ?

pendragon

80+ Bronze
12. Sınıfım 10,5 devamsızlık oldu stajdayım okulda uzak 2. Dönem sildirebilirim müdüre vs. Fakat ilk dönem 10,5 la kapatırsam sınıfta kalma durumu olurmu

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Gün
Hocam 4,5 gün daha gelmessen sınıf tekrarı yaparsın bilgine

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
silerlerrrrrrrr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
12. Sınıfım 10,5 devamsızlık oldu stajdayım okulda uzak 2. Dönem sildirebilirim müdüre vs. Fakat ilk dönem 10,5 la kapatırsam sınıfta kalma durumu olurmu
Özürlü özürsüz diye ayrılır özürlü 20 gün özürsüz 10 gün devamsızlık hakkın var knks özürsüz 10.5 olduğu an iş biter

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özürlü özürsüz diye ayrılır özürlü 20 gün özürsüz 10 gün devamsızlık hakkın var knks özürsüz 10.5 olduğu an iş biter
hocam bunu zaten bende biliyorum internette araştırdım herkes bunu yazmış bu zaten bilinen bir şey benim sorduğum şey ilk dönem 10,5 gün devamsızlık yaptım bu 1. Dönem karnesine 10,5 diye yansicak kalma durumu vs. Varmı onu soruyorum hocam

Bura.K

80+ Silver
İlk dönem sıkıntı olmaz. İkinci dönem devamsızlıkları geçirirler mi emin değilim.

Konudaki cevaplar yanlış bilgi kaynıyor resmen. Her kafadan farklı ses çıkıyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İlk dönem sıkıntı olmaz. İkinci dönem geçirirler mi emin değilim.

Konudaki cevaplar yanlış bilgi kaynıyor resmen. Her kafadan farklı ses çıkıyor.
Net bir bilgi yok çünkü meb tarafından bu konu hakkında

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Anıl Aykın
Devamsızlığı velin gelip dilekçe doldurup izinli olarak saydırıyor, yani özürlü kısmına geçiriyorlardı en son fakat 2. dönem şimdi yaparlar mı bilmem. Bizde şimdi rapor da istemeye başladılar, okuldan okula değişedebilir, bu özürlüye geçirmek için de 1 hafta içinde okula gelinmesi gerektiği söylendi. Dediğim gibi okuldan okula değişebilir bazı tanıdıklarımın okuduğu okullar da durum farklıydı. Okuldan okula değişme ihtimali olduğu için her kafadan farklı ses çıkıyor.

pendragon

80+ Bronze
Devamsızlığı velin gelip dilekçe doldurup izinli olarak saydırıyor, yani özürlü kısmına geçiriyorlardı en son fakat 2. dönem şimdi yaparlar mı bilmem. Bizde şimdi rapor da istemeye başladılar, okuldan okula değişedebilir, bu özürlüye geçirmek için de 1 hafta içinde okula gelinmesi gerektiği söylendi. Dediğim gibi okuldan okula değişebilir bazı tanıdıklarımın okuduğu okullar da durum farklıydı. Okuldan okula değişme ihtimali olduğu için her kafadan farklı ses çıkıyor.
hocam bizim okulda geçirme sıkıntısı yok veliyi getirince devamsızlığı geçirebiliyosun benim 2. Döneme bırakmak isteme sebebimde 12. Sınıf oldugum için stajdayım üstüne okulda çok uzak

burak9956

80+ Bronze
Geçen sene 12. Siniftim sınav ayağına 60 gün devamsızlık yaptım. 12'lerin devamsızlığı her sene siliniyor diye ona güvenmiştim. Hocaları takma müdür yardımcısı bile kalacaksın diyordu geçtim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,278
Üyeler
141,430
Son üye
armoniemre
Top Bottom