Neler Yeni

1 hafta önce aldığım ssd bozuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Selamlar dostlar,
1 hafta önce amazondan ssd sipariş etmiştim. Sistemi kurdum sadece bir tane oyun yükledim 4 5 gündür sorunsuz kullanmaktaydım. Bugün oyun oynarken ansızın bir sorun ile karşılaştı dedi mavi ekran dolmaya başladı. Yeniden başladığında ise ssd yi hiçbir şekilde bilgisayar görmemeye başladı. Masaüstü bilgisayarıma taktım onda da görmüyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçsem ürünü yollamadan gönderirler mi?

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
Can BOZKURT
Selamlar dostlar,
1 hafta önce amazondan ssd sipariş etmiştim. Sistemi kurdum sadece bir tane oyun yükledim 4 5 gündür sorunsuz kullanmaktaydım. Bugün oyun oynarken ansızın bir sorun ile karşılaştı dedi mavi ekran dolmaya başladı. Yeniden başladığında ise ssd yi hiçbir şekilde bilgisayar görmemeye başladı. Masaüstü bilgisayarıma taktım onda da görmüyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçsem ürünü yollamadan gönderirler mi?
Zannetmiyorum. Çalıştırabilirsen minidump yolla bakayım bi.

TamerKs

80+ Silver
Selamlar dostlar,
Yollamazlar, kullanıcıdan mı kaynaklı ilk bakıyorlar ve sorunlu ise yenisini veriyorlar.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
gönder ama büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyerek sana yıkanlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakkı BÜLBÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Selamlar dostlar,
kullanıcı hatası derler şahsi fikrim

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Minidump ı nereden bulabilirim? Şuan hiçbir şekilde ssd ye ulaşamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir haftada bozulan bir şeyi de yıkmasınlar be abim :(
ben bir kere tablet aldım teknosadan 3 gün oldu arıza verdi Kasko verdim ve kullanıcı hatası dediler ve bu tableti bir daha görmedin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Ssd yi kurcalama direk iade et bozulduğunu belirt, servise gönderilir rapor çıkar sen bozmadıysan sana yıkmazlar merak etme, kurcalamadan iade et amazon a gir iade hakkın halen gözüküyordur

ben bir kere tablet aldım teknosadan 3 gün oldu arıza verdi Kasko verdim ve kullanıcı hatası dediler ve bu tableti bir daha görmedin.
Böyle durumlarda direk bulunduğunuz semtin tüketici hakem heyetine başvuruda bulunun hakkınızı arayın karşılığını alıcaksınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Ssd yi kurcalama direk iade et bozulduğunu belirt, servise gönderilir rapor çıkar sen bozmadıysan sana yıkmazlar merak etme, kurcalamadan iade et amazon a gir iade hakkın halen gözüküyordur

Böyle durumlarda direk bulunduğunuz semtin tüketici hakem heyetine başvuruda bulunun hakkınızı arayın karşılığını alıcaksınız
Yarın son kez bilgisayarcıya götürüp çare bulma planım vardı aslında. Ramazanın da gelmesiyle arkadaşlarımla oyunlarda vakit geçirmeyi düşünüyordum. Ne kadar az zararla atlatırsam o kadar iyi diye düşünüyorum.

Ayrıca şunu da belirleyim ssd yi tek başına takınca bilgisayar boot edemiyor aynı şekilde notebook da öyle. Ama harddiske kurulu sistemin yanında takınca ssd yi görüyor ama başlatmıyor. g/ç hatası mıydı ne onu veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Yarın son kez bilgisayarcıya götürüp çare bulma planım vardı aslında. Ramazanın da gelmesiyle arkadaşlarımla oyunlarda vakit geçirmeyi düşünüyordum. Ne kadar az zararla atlatırsam o kadar iyi diye düşünüyorum.
Hocam bilgisayarcılar vasat ürünü sıfır almışken kahrını senin çekmenin anlamı yok satıcısı amazon ise rahatlıkla sorunun çözülür, satıcısı farkıysa belki süreç uzar yine de yan yatan bir satıcı olursa belirttiğim gibi ilcendeki tüketici hakem heyetine başvur , internetten direk başvuruluyor, cok seviyorlar bunlarla uğraşmayı en kötü 1ay beklersin ama paranı çatır çatır alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Hocam bilgisayarcılar vasat ürünü sıfır almışken kahrını senin çekmenin anlamı yok satıcısı amazon ise rahatlıkla sorunun çözülür, satıcısı farkıysa belki süreç uzar yine de yan yatan bir satıcı olursa belirttiğim gibi ilcendeki tüketici hakem heyetine başvur , internetten direk başvuruluyor, cok seviyorlar bunlarla uğraşmayı en kötü 1ay beklersin ama paranı çatır çatır alırsın.
Satıcı amazondu. En kısa sürede halletmek istiyorum. Yarın müşteri hizmetleri ile görüşür olayı anlatırım. Yazdıklarınız için teşekkür ederim hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,713
Üyeler
158,172
Son üye
Eray2857
Top Bottom