Neler Yeni

1 ölü pixel tamir edilebilir mi ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,811
İsim
göksel yurtcan
tamir edilmez hocam paneli değiştirip gönderirler veya ürün değişimi sağlarlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
tamir edilmez hocam paneli değiştirip gönderirler veya ürün değişimi sağlarlar
Hangisi daha iyidir sizce yenisini fln yollarlar mi bilmiyorum monitörü kutuladigim zaman içine not olarak ışık sızması, 1 tane ölü pixel, panelin içine toz kaçması yazıp altına mümkünse iade veya değişim olsun yazdım iyi yapmış miyim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,811
İsim
göksel yurtcan
Hangisi daha iyidir sizce yenisini fln yollarlar mi bilmiyorum monitörü kutuladigim zaman içine not olarak ışık sızması, 1 tane ölü pixel, panelin içine toz kaçması yazıp altına mümkünse iade veya değişim olsun yazdım iyi yapmış miyim
o notu dikkate muhtemelen almazlar hocam panel değişince zaten monitör asılnda sıfırki haline geri dönüyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Monitörü aldığımız firmanın servisi 1 tane ölü pixeli tamir edebilir mi ?
Çoğu firma 1 ölü pikseli kusur bile saymaz. Monitörde sorun yok der geri yollar.

Servis ölü piksel tamiri yapamaz. Eğer panelde 3 tane bariz ölü piksel veya 5 tane hafif ölü piksel varsa monitör değişimi yapılır, daha düşük sayılar “kusur sayılmayacak düzeyde” kabul edilir.

Tabi bu durum çoğu büyük marka için geçerli ama her marka buna göre hareket etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Çoğu firma 1 ölü pikseli kusur bile saymaz. Monitörde sorun yok der geri yollar.

Servis ölü piksel tamiri yapamaz. Eğer panelde 3 tane bariz ölü piksel veya 5 tane hafif ölü piksel varsa monitör değişimi yapılır, daha düşük sayılar “kusur sayılmayacak düzeyde” kabul edilir.

Tabi bu durum çoğu büyük marka için geçerli ama her marka buna göre hareket etmez.
Yani benim görebildiğim kadarıyla 1 tane var ekstra ışık sızması, toz tanecigi var yazdım bana hallederiz dediler bakalım ne olacak bir gelişme olursa yine yazarım.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Top Bottom