Neler Yeni

1 pini kırık anakart çalışır mı?

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Çalışır ama mesela ısınınca direkt kapanabilir felan şans işi denemek lazım belki hiç açılmaz belki de taş gibi çalışır hiçbir fark olmaz denemek lazım ama önce dene sonra en kötü ihtimalle sen uğraşırsın ama bence kendin yapmaya çalışma oraya tel atıyorlar reballing makinesi felan gereksiz sadece basit bir tel lehimlemek gerekiyor pinin etrafı biraz boşsa sen bile yapabilirsin aslında ısı vererek felan
pin temas edicek ama yanlış yere etme ihtimali var. yarısı kırıldığı için kırık olan yeri işlemciye temas edicek şekilde kaldırdım ama biraz geriye temas edicek gibi. kısa devre falan olmasından korkuyorum.

Atyxah

80+ Silver
Düz şekilde ayarlamaya çalış dene bilmiyorum diğer pine değince ne olur çok pin var hangisi ne işe yarıyor bir fikrim yok olan olacağını da sanmıyorum

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Deneyip göreceksin, bizimle de paylaşırsan iyi olur. Stress testi ile sıcaklık değerlerine bakabilirsin
merhabalar test ettim. şuanda sistemden sürekli bip sesi geliyor. o pinden mi kaynaklı yoksa başka bir sorun mu bilemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
elimde 775 pin bir anakart var. foxconn g31 mv-k ama 1 pini kırık diğer pinlerinin hepsi sağlam. kırık pini biraz yukarı kaydırdım işlemciye temas edicek şekilde. ama çalıştırıp çalıştırmamak riskli mi emin olamadım. sizce ne yapmalıyım.
bu arada pinin tamamı değil yarısı kırıldı.

Alıntıyı görüntüle
Buna harcayacağın paraya yeni bir tane al aga

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Bilgim yok maalesef, bu bip sesi nereden geliyor tam olarak biliyor musunuz?
sanırım kısa devreden dolayı oluyormuş. işlemci pinini işlemciye temas etmicek şekilde eğdim ve görüntü almayı başardım.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler