Neler Yeni

1.sistem mi 2.sistem mi ? Resimli.

M.Tetik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mustafa Tetik
2. sistem daha iyi duruyor. Çift kanal RAM'den dolayı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
psu hakkında bilgin var mı ? adı sanı belli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
2. sistem daha iyi duruyor. Çift kanal RAM'den dolayı :)
2 sistem iyi duruyor ama ileride 500 600 TL verip ek olarak 500 GB SSD mi almak mi mantıklı yoksa 300 lira vererek 8 GB ram mi ? Neden 200 250 lira kâra girerek böyle bir hamle yapmayayım ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PSU hakkında bilgin var mı ? adı sanı belli değil

Kendi psulari biraz araştırdım kötü değil.

M.Tetik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mustafa Tetik
2 sistem iyi duruyor ama ileride 500 600 TL verip ek olarak 500 GB SSD mi almak mi mantıklı yoksa 300 lira vererek 8 GB RAM mi ? Neden 200 250 lira kâra girerek böyle bir hamle yapmayayım ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi psulari biraz araştırdım kötü değil.
Ben şu anki durum için söyledim yoksa dediğin şekilde daha mantıklı gibi oluyor :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
Ben şu anki durum için söyledim yoksa dediğin şekilde daha mantıklı gibi oluyor :)
Ek bir yükseltme olmayacaksa eğer 2.sistem çok çok mantıklı. Hem zaten kişinin kendiside burada önemli ki sadece 1 oynadığım oyun 250 gb+ boyutunda. ek olarak evimde köşede duran 300 gb bir hard disk te mevcut o yüzden ssd ekleyip ram den kıstım.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Aslında bende böyle düşünüyorum 1 tb SSD li cihazı alıp 2-3 ay sonra bi 8 gb RAM daha ekleyebilirim fakat ek bir 500 gb SSD koymam bütçeyi tekrar zorlamam demek olcak. kaldiki oynadıgım oyunlar zaten yüksek gb li oyunlar. İlk sistemi tercih edip ileride bir 8 gb RAM daha takviye etmek bence de daha mantıklı geliyor bana. performans anlamında eksim olacak fakat ileride bu kaybıda telafi ederim diye düşünüyorum.
Mantıklı. 2 3 ay sonra bir Ram daha ekleme imkanın varsa 1. Sistem makul

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Okulda da hep deneme tahtası bendim 😄😄 Ama ufak bir araştırma yaptım. güvenilirlik konusunda bir - ye rastlamadım. Büyük ihtimal pazartesi salı kargolanir Çarşamba günü bende olur. Sizi özellikle bilgilendireceğim
Teşekkür ederim :D

Top Bottom