Neler Yeni

Öneri 1 Tane Dizi/Film Öneriniz Olsa O Hangisi Olurdu ?

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Arkadaşlar hayatım boyunca hiç yabancı dizi izlemedim full türk dizisi izledim ve artık bıktım acaba bana yabancı dizi önerebilir misiniz ?
Film de olur ama önceliğim dizi,aksiyon,bilim kurgu,gizem gibi türler hoşuma gidiyor öyle dram veya aşk film fln önermeyin şimdiden teşekkürker....

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
hiç izlemediysen prison break ile başlamanı tavsiye ederim

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadaşlar hayatım boyunca hiç yabancı dizi izlemedim full türk dizisi izledim ve artık bıktım acaba bana yabancı dizi önerebilir misiniz ?
Film de olur ama önceliğim dizi,aksiyon,bilim kurgu,gizem gibi türler hoşuma gidiyor öyle dram veya aşk film fln önermeyin şimdiden teşekkürker....
Hocam Prison Break de güzel arkadasin dedigi gibi ama Dark veya Altered Carbon kesinlikle prison breakden önce gelir izlemediysen ilk Darkı sonra Altered Carbonu izle dünyaya bakıș açın degiscek oyle guzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kami
The walking dead, breaking bad, amerikan horror story, prison break, the 100.
Film olarak, Avangers serisi, John wick serisi, Dont breathe(nefesini tut) , django zincirsiz, zindan adası, Matrix 1-2,suicide squad, Lucy.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Emin ol önerdigim 2 diziyi izledikten sonra daha türk dizisi vs izlemezsin bende senin tam tersiniz türk dizisi simdiye kadar hic oturupta izlemedim film desen belki 1 2 tane anca izlemisimdir zevk vermiyor hep yabanci film dizi izlerim daha zevkli ve keyif verici en azindan turk dizileti gibi hep ayni konu yok bi kiz gidiyo birine asik oluyor ne bilim kaynanasi geliyor bunlara engel oluyor falan sıkıcı yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kami
The walking dead, breaking bad, amerikan horror story, prison break, the 100.
Film olarak, Avangers serisi, John wick serisi, Dont breathe(nefesini tut) , django zincirsiz, zindan adası, Matrix 1-2,suicide squad, Lucy.
Amannn 1 tane demişsin ya la. 😐

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç izlemediysen prison break ile başlamanı tavsiye ederim
Hocam Prison Break de güzel arkadasin dedigi gibi ama Dark veya Altered Carbon kesinlikle prison breakden önce gelir izlemediysen ilk Darkı sonra Altered Carbonu izle dünyaya bakıș açın degiscek oyle guzel
Bende baya tavsiye edildiği için prison break başladım 1.sezon 3. Bölüme geçtim tavsiyeler için tşk

• Beğen
Reaksiyonlar: DDRQ

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bende baya tavsiye edildiği için prison break başladım 1.sezon 3. Bölüme geçtim tavsiyeler için tşk
Prison break de baya guzel ama sonrasinda onerdigimi kesin izleyin hosunuza gidecek

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
Emin ol önerdigim 2 diziyi izledikten sonra daha türk dizisi vs izlemezsin bende senin tam tersiniz türk dizisi simdiye kadar hic oturupta izlemedim film desen belki 1 2 tane anca izlemisimdir zevk vermiyor hep yabanci film dizi izlerim daha zevkli ve keyif verici en azindan turk dizileti gibi hep ayni konu yok bi kiz gidiyo birine asik oluyor ne bilim kaynanasi geliyor bunlara engel oluyor falan sıkıcı yani
Şimdiye kadar hiç oturup izlemeden nasıl bu kadar emin olabilirsin ki? Televizyondaki Türk dizileri rezalet ama internet dizileri izlenebilir bir durumda, özellikle bazıları çok iyi.
Film diyeceksek cem yılmaz ve kemal Sunal'ın filmleri gayet iyi bence. Özellikle cem Yılmaz'ın her şey çok güzel olacak filmini severim.

Bir beklenti ile oturup izlemeyince gayet eğlenceli olabiliyorlar.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Peki bir şey sorucam netflix para vermek istemiyorum varmı böyle dizi film izleyebileceğim bir platform ?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Eger liste istersen ozelden yaz bana ben ful yabanci dizi izlerim neredeyse izlemedigim kalmadi dedigim gibi korku aksiyon dram ne tur isterseniz yazin yardimci olurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiye kadar hiç oturup izlemeden nasıl bu kadar emin olabilirsin ki? Televizyondaki Türk dizileri rezalet ama internet dizileri izlenebilir bir durumda, özellikle bazıları çok iyi.
Film diyeceksek cem yılmaz ve kemal Sunal'ın filmleri gayet iyi bence. Özellikle cem Yılmaz'ın her şey çok güzel olacak filmini severim.

Bir beklenti ile oturup izlemeyince gayet eğlenceli olabiliyorlar.
Istisnalar kaideyi bozmaz arada annemler izliyor acaba ne izliyorlar diye yanlarina oturuo bakiyorum cok yapmacik geliyor yabanci filmlerden sonra 5dk sonra kalkio gidiyorum igrendiriyor ama cem yilmazin filmlerine diyecek yok ona birsey diyemem ben televizyonda yayinlananlardakileri kastetmistim yanlis anlasildiysam kb

Top Bottom