Neler Yeni

1 TB M2 ssd aldım bunun için x1 slotuna takılacak dönüştürücü önerisi

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
1 tane x1 yuvası var. 1 tane M2 yuvası onun haricinde takacak yer yok ne yazık ki
He tmm hocam her anakart farklı kb yın normal degerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 den 400 oynamaz 500 den 400 normal

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Volkan
He tmm hocam her anakart farklı kb yın normal degerler

1000 den 400 oynamaz 500 den 400 normal
3 gbyte hızdan da 400 almak kötü oluyor ama neyse ki sata ssd fiyatına alınca göze görünmüyor.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Berk
Beyler şimdi kurulum sağladım, bende gigabyte b450mk anakart var x1 yuvasına taktım aparatla 400 MB /s hız verdi. Sizce normal midir?
Anakartınızın pcie x1 slotu versiyonu ver. 2.0; 500mb ortalama normaldir. Dönüştürücünün kalitesi, uzatma kablosu derken bu hızda kayıp olması normal. Fiyatta problem yoksa m2 ileriye dönük olmasıyla daha mantıklı bir seçim lakin fiyat durumuna göre x1 yuvasına 2tb sata ssd daha mantıklı kalabilirdi, fiyatları bilmediğimden belirtmek istedim.

*Hız durumuna takılmamak lazım. Anakartta sata portlar, m2 portlar doluysa depolamayı arttırmak için mecbur bu hızları kabul edeceğiz. Güle güle kullanın.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Volkan
Anakartınızın pcie x1 slotu versiyonu ver. 2.0; 500mb ortalama normaldir. Dönüştürücünün kalitesi, uzatma kablosu derken bu hızda kayıp olması normal. Fiyatta problem yoksa m2 ileriye dönük olmasıyla daha mantıklı bir seçim lakin fiyat durumuna göre x1 yuvasına 2tb sata ssd daha mantıklı kalabilirdi, fiyatları bilmediğimden belirtmek istedim.

*Hız durumuna takılmamak lazım. Anakartta sata portlar, m2 portlar doluysa depolamayı arttırmak için mecbur bu hızları kabul edeceğiz. Güle güle kullanın.
1250 TL ye 1 tb Kingston nvme M2 ssd aldım.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Top Bottom