Neler Yeni

1 tüp tüy dökücü krem yeter mi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Beyler şimdi bacak kol vucüd kıllarımı alıcam krem ile. Kol kıllarım zaten az makineyle aldığım için göğüs ve vucüd kullarım da az onlarıda makineyle alıyordum genelde çok uzamadı uzasa bile çok uzun değil Bacak kıllarım fazla full vücud alıcam 1 tüp tüy dökücü yeter mi ve nasıl kullanıyoruz sürüp bekliyim direk yıkanım mi yoksa kazıma şeyi felan var onuda kullanım mı

Hanaz

80+ Silver
Hocam bizim bi arkadaş da kullanıyordu bacaklarına ve koluna krem yan etkimi ne yapmış sanki faça atmış gibi derisini soymuş krem

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
ben daha 3 gun once kullandim. Tup kac ml ve killarin ne kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

200ml kremin ceyregi 2 bacaga yetiyor. Sirtinada ona gore hesaplarsin. Kil sayisi kremin bitmesinni etkilemiyor nasil olsa yine ayni sekilde sureceksin
Duzenleme: ceyrek bile degil %15-20 arasi

Son düzenleme:

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,250
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben daha 3 gun once kullandim. Tup kac ml ve killarin ne kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

200ml kremin ceyregi 2 bacaga yetiyor. Sirtinada ona gore hesaplarsin. Kil sayisi kremin bitmesinni etkilemiyor nasil olsa yine ayni sekilde sureceksin
Duzenleme: ceyrek bile degil %15-20 arasi
Knk 200Ml tüp veet men hasa cilt olan Kıllarım öyle gür değil üst vücudumun bacakları bitek fazla. Sırtımda kıl yok denecek kadar bir şey oraya sürmicem

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İlk başta küçük bir bölüme sürüp bekle yan etki belki yapar. Kullanma türüne göre yeter veya yetmez. Çok sürüp az yayarsan 1 tüp bile yetmez ama normalde 1 tüp tüm vücuda yeter.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Tıraş makinesi varsa onu kullan.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
koltuk altına sürme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Reşit Akalın
Beyler şimdi bacak kol vucüd kıllarımı alıcam krem ile. Kol kıllarım zaten az makineyle aldığım için göğüs ve vucüd kullarım da az onlarıda makineyle alıyordum genelde çok uzamadı uzasa bile çok uzun değil Bacak kıllarım fazla full vücud alıcam 1 tüp tüy dökücü yeter mi ve nasıl kullanıyoruz sürüp bekliyim direk yıkanım mi yoksa kazıma şeyi felan var onuda kullanım mı
Hamam otu kullan

Top Bottom