Neler Yeni

1 yıldan sonra LoL'e geri başlanır mı

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Euw'de S2020'yi Gold bitirdim, yeni itemler ve market gelince de oyunu bıraktım. Bir yanım başla sarıyor diyor diğer yanım ise yok ya bitti bu oyun boşver artık diyor. Başlarsam tekrar Euw'de oynamayı düşünüyorum. Ne dersiniz oyunun kitlesi hâlâ toxic falan mı yoksa başlamaya değer mi?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Euw'de S2020'yi Gold bitirdim, yeni itemler ve market gelince de oyunu bıraktım. Bir yanım başla sarıyor diyor diğer yanım ise yok ya bitti bu oyun boşver artık diyor. Başlarsam tekrar Euw'de oynamayı düşünüyorum. Ne dersiniz oyunun kitlesi hâlâ toxic falan mı yoksa başlamaya değer mi?
Oyunun bittiğini söyleyemem hala oynuyorum da kendi iyiliğin için bence başlamamalısın

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Bence başla. Yani demek istediğim çok toxic görürsün bitmek bilmez, olmadı mute atarsın raporlarsın falan. İyi oynuyorsan ses çıkaramazlar zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
taha yaman
Instagram
tahayamaan
Discord
tahayamaan#6708
valla 1senedir bilgisayar oyunu oynamıyorum lolüde az çok biliyodum güzel oyun bence geri başla derim oyunlara hasretim şuan

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Radikal bir karar al ve başlama.
Daha iyi bir aktiviteye yönel.
Git kitap oku demiyorum, yine oyun oyna ama en azından başka bir oyun oyna. :kappa:

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Chatsizde olmuyo bee
Eğer iyi oynuyorsan chat açık kalsın kalmasın önemsiz, kimse sana sesini çıkarmaz. Ama kötü oynadığın zamanlarda sürekli senle uğraşıyorlar, küfür ediyorlar ve bazı tipler tek bir hatanda bile seni chatten rahatsız ediyor.
Ben eu west de 2 aydır oynuyorum ciddiyim bu tiplerin hepsine rastladım. 3 kişinin arasına tek başına dalıp canım az olduğu için ona yardım etmediğimde bana hakaret eden, kapalı seçim adlı çöp modda ki "i said first" ciler falan filan, bide şanslıysan limited edition olan ilk sen dediğin halde (otomatik olarak onlardan oluyorsun sonrasında) oyunda ilk ben söyledim deyip seni başka koridora yolluyor.
Yani kısaca bu gibi tiplerden çok çektim. 2 ayda hemde.

En iyisi chat i kapatıp, bütün herkese mute atıp oyunda aşırıya kaçmadan istediğini yapmak.

Baya uzun oldu :kekw:

VorleN

80+ Silver
Eğer iyi oynuyorsan chat açık kalsın kalmasın önemsiz, kimse sana sesini çıkarmaz. Ama kötü oynadığın zamanlarda sürekli senle uğraşıyorlar, küfür ediyorlar ve bazı tipler tek bir hatanda bile seni chatten rahatsız ediyor.
Ben eu west de 2 aydır oynuyorum ciddiyim bu tiplerin hepsine rastladım. 3 kişinin arasına tek başına dalıp canım az olduğu için ona yardım etmediğimde bana hakaret eden, kapalı seçim adlı çöp modda ki "i said first" ciler falan filan, bide şanslıysan limited edition olan ilk sen dediğin halde (otomatik olarak onlardan oluyorsun sonrasında) oyunda ilk ben söyledim deyip seni başka koridora yolluyor.
Yani kısaca bu gibi tiplerden çok çektim. 2 ayda hemde.

En iyisi chat i kapatıp, bütün herkese mute atıp oyunda aşırıya kaçmadan istediğini yapmak.

Baya uzun oldu :kekw:
Lol'e daha yeni başladım denebilir 1.5 ay oldu tatiller vs çok giremedim oyuna girdiğim çoğu maçta a+ üzeri skor alıyorum sett mainim ve seviyesi 7. seviye kendimin iyi oynadığımı düşünüyorum o yüzden chatte yazılanları hiçbir zaman kendi üzerime alınmam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,527
Üyeler
142,140
Son üye
TheWindFury
Top Bottom