Neler Yeni

1 yıldır uğraştığım teknik sorun

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
Arkadaşlar selamlar, bu sorunu bir çok kişi yaşıyor ancak kimse ilgilenmiyor ve yetkililer takmıyor ilginç bir şekilde. Yabancı veya yerli forumlarda detaylı gezindiğiniz zaman bu sorunu yaşayıp, binlerce lira verip yeni sistem dizip yine de aynı sorunu yaşayan bir ton insan var. Yaşadığım sorun burada da daha önce açtığım konuda yer almakta, ilgisi çeken, bilgisi olan inceleyebilir.

Çözüm sürecine ek olarak: PSU ve RAM (4x2 to 8x2) değiştirildi. Akım korumalı priz alındı (topraklama olmadığı anlaşıldı)

Bu sorun bilgisayarın genelinde var, tüm oyunlarda. Kekeleme mi denir, stuttering mi denir, tırtıklanma mı, yırtılma mı anlamış değilim ama her şey çok güzel giderken bir sabah uyandığınızda bu sorunu yaşıyorsunuz ve 1 yıla yakındır çözemiyorsunuz, düşünsenize...

Umarım birilerinin yardımları dokunur, umarım insanlara sadece sistem toplama konusunda yardımcı olunmaz. Böyle teknik sorunlara da değinilir. Redditte okumuştum, adam 10700k RTX 3080 sistem almış yine benim yaşadığım sorunu yaşamaya devam etmiş. Diğer forumlarda da Türk kullanıcılar var mesela onlar da çözebilmiş değil. İnsanlar konsola geçerek çare aramakta, bilgisayarlarının yüzüne bakmamakta.

İyi forumlar dilerim herkese.

DOKTORs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Serdar
Abi hayretle okudum bütün hepsini benimde ekran kartıyla ilgili bir sorun olmuştu 1 yıl uğraştıktan sonra yeni bilgisayar aldım keşke yardımcı olabilsem sana sorunu çözersin umarım iyi günler.

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi hayretle okudum bütün hepsini benimde ekran kartıyla ilgili bir sorun olmuştu 1 yıl uğraştıktan sonra yeni bilgisayar aldım keşke yardımcı olabilsem sana sorunu çözersin umarım iyi günler.
Teşekkürler fikrini belirttiğin için. Umarım çözülür dostum, inan yeni bilgisayar almayı düşünüyorum ama yine aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum.

Top Bottom