Neler Yeni

10.000 TL (9.500 MAX) altında vergi indirimiyle alınabilecek telefon önerisi

Shourd

80+ Silver

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Gökhan
güzel telefon zamanında baya istiyordum .d bu arada garanti bittiyse rom atabilirsiniz
garantisi yakın zamanda bitti ama telefonda ufak bir sıkıntı var daha önce garantiye de vermiştim tekrar oldu bu sefer onarımı reddedip yenisini istedim (bu sırada garantisi devam ediyordu). satıcı oralı olmadı onunla uğraşıyorum tüketici hakem heyetine başvurdum işte bu ay karar çıkıcak bence %99 ihtimalle beni haklı bulacaklar telefonun yenisini alacağım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mete
Cevaplarınız için teşekkürler Tecno Camon 20 pro benim de hoşuma gitti ama 2 kötü yanını okudum biri sar değeri çok yüksek muhtemelen çok ısınan da bir telefon 2. si 3 tane kamera koymuşlar fakat geniş açıyı özelliklerin de görmedim birinde bokeh diğerine ai özelliği koymuşlardı ama genişaçısı yoktu a24 de güzel gibi duruyor ama onun da ekran gövde oranı çok fazla olup 90hz de takılı kalmış olması kötü gibi geldi. Yani 9.500 tl bakıyorum da hep yarım yarım telefonlar işlemci iyi kamera kötü veya ekran kötü hep yarım kalmış şeyler şunun limiti 15.000 tl ye çıkmalı bence ben en iyisi biraz daha bekleyeyim çünkü 9.500 cidden bir şey kalmamış

Top Bottom