Neler Yeni

10.000 TL bütçe ile Metin 2 için sistem toplama

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Dalga geçmek için gelen tayfa doluşmuş yine :) Bu PC 2 ayda kendi parasını amorti ediyor zaten. Lütfen ciddi bir şekilde yardımcı olur musunuz? 3900x yerine 3950x almayı bile düşünüyorum. Her client 400mb ram yiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linklerini atabilir misiniz?

Evet hocam

Lütfen linklerini atar mısınız?

Ekran kartı ile işim yok PC 7/24 Metin2 oynayacak.

Az bile hocam 50 client açmaktan bahsediyorum.
https://www.hepsiburada.com/silvers...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.6.8 240mm si kalmamış bende bunu buldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Hocam size de sorayım benim işlemcim max %70 yükte falan çalışacak genelde %55 falan olacak. Böyle bir soğutucuya gerek var mı? Önümüz kış zaten şimdilik ston fan kullansam da sisteme ileride dahil etsem olmaz mı?
O güçlü işlemcileri soğutmak için daha güçlü soğutuculara ihtiyacınız var :D Ya çok sağlam bir hava soğutma alacaksınız ya da sıvı soğutma alacaksınız. Bence sağlam bir hava soğutma 120mm sıvı soğutmayı tokatlar.

StrangeRick

80+ Bronze
Dalga geçmek için gelen tayfa doluşmuş yine :) Bu PC 2 ayda kendi parasını amorti ediyor zaten. Lütfen ciddi bir şekilde yardımcı olur musunuz? 3900x yerine 3950x almayı bile düşünüyorum. Her client 400mb ram yiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linklerini atabilir misiniz?

Evet hocam

Lütfen linklerini atar mısınız?

Ekran kartı ile işim yok PC 7/24 Metin2 oynayacak.

Az bile hocam 50 client açmaktan bahsediyorum.
bu oyun bu kadar para kazandırıyorsa bende başlarım nasıl burdan para kazanıyorsun

Mehmet Anıl

80+ Silver
Hocam kasa ve işlemci için o kadar masrafa girmemin manası var mı? 3900X işlemci ile 50 client açıkken %70 işlemci kullanıyor.

Şuan için 32 yeterli olacaktır. Pcnin parasını çıkartınca ekleme yaparım gelecek ay.
kasa ve islemci derkej sen demedinmi islemci yuksek olsun jasa çok iyi bir kasa drgil sadece ust tarafta 360mm destegi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ahmet
bu oyun bu kadar para kazandırıyorsa bende başlarım nasıl burdan para kazanıyorsun
10 yıldır oynuyorum bulaşma 3 günde öğrenilecek iş değil :D
2 ayda amorti mi ediyor? 20K ben eklerim ortak olalım
:D sıfırdan öğrenmen lazım her şeyi. öğrenince zaten ortaklık teklif etmez kendin yaparsın.
kasa ve islemci derkej sen demedinmi islemci yuksek olsun jasa çok iyi bir kasa drgil sadece ust tarafta 360mm destegi var
Pardon işlemci derken soğutmasından bahsediyordum 'işlemci' yazmışım. Demek istediğim olay şu 3900x işlemci en fazla %65 ile falan çalışacak. %65 yükte çalışacak 3900x için 360mm soğutma ve bu kasayı almaya gerek var mı demek istedim. Tam yükte çalışmayacağı için 120mm alıp geçsem de işimi görmez mi çok ısınmaz diye düşünüyorum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom