Neler Yeni

10.000 TL LAPTOP ÖNERİSİ

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
TN panelli hiçbir laptop alınmaz. Adam bunda video izleyecek, dizi film izleyecek.

Hp 255 g9 modelinin panel tipi TN diye biliyorum. Ekrandan kısıp birazcık işlemciye vermişler. Onun yerine attığım ips panelli Hp 255 g8'i almak daha doğru olur.
buda ıps panel işte 5625u 5500den 2 kat daah iyi

Nestu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali ERCAN
TN panelli hiçbir laptop alınmaz. Adam bunda video izleyecek, dizi film izleyecek.

Hp 255 g9 modelinin panel tipi TN diye biliyorum. Ekrandan kısıp birazcık işlemciye vermişler.

Onun yerine attığım ips panelli Hp 255 g8'i almak daha doğru olur.
dizi film izlemicem roblox ve minecraft oynamak için bir laptop arıyorum oyun oynamalık

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
bitmiyo
dizi film izlemicem roblox ve minecraft oynamak için bir laptop arıyorum oyun oynamalık
Dostum tn panel en eski panel tipidir. Renkler soluk ve cansızdır. Ekranı az eğdiğin zaman görüntü gider. TN panele sakın bulaşma.

Attığım laptop ips panel çok iyi bir laptopdur. Minecraft roblox gibi oyunları havada karada oynatır.

Nestu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali ERCAN
Dostum tn panel en eski panel tipidir. Renkler soluk ve cansızdır. Ekranı az eğdiğin zaman görüntü gider. TN panele sakın bulaşma.

Attığım laptop ips panel çok iyi bir laptopdur. Minecraft roblox gibi oyunları havada karada oynatır.abi

abi tam 10k bütçem var senin dediğini alamıyorum malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorantda rahat 120 fps alırsın cs bilmiyorum

cyberpunk bile açar 30 fps
ben sadece minecraft ve roblox oynucam bu oyunlarda kasmasın rahat bir şekilde oyniyim bana yeter

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
abi tam 10k bütçem var senin dediğini alamıyorum malesef

ben sadece minecraft ve roblox oynucam bu oyunlarda kasmasın rahat bir şekilde oyniyim bana yeter
mc 400 fps alırsın sodium kurarsan

Attığım laptop ips panel çok iyi bir laptopdur. Minecraft roblox gibi oyunları havada karada oynatır.
o kadar ktü değil bu arada ben tn panel kullanıyorum

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
bitmiyo
mc 400 fps alırsın sodium kurarsan

o kadar ktü değil bu arada ben tn panel kullanıyorum
Ips panele geçince anlarsın tn panelin berbatlığını

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
kaanzi
Kardeş sen en iyisi bayramdan bi 2-3 k ceple öyle al laptop roblox moblox oynarsın ama 1-2 yıla çöp olur o bilgisayarlar

Top Bottom