Neler Yeni

10.000 TL ye sıfır bilgisayar mı 5.500 TL ye ikince el 1050 Tİ lı pc mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
arkadaşlar merhaba şimdi ben bilgisayar toplamak için çalışıyorum ve elimde yaklaşık 7 buçuk milyar para var ve bir internet kafe ile konuştum 1050 ti olan bilgisayarı bana beş buçuk bin liraya verecek ve bilgisayarda oynadığımda hiç kasma donma sorunu yok 1050 yi biliyorsunuz bütün oyunları açıyor neredeyse şimdi ben bu bilgisayarı 5 buçuk milyara sadece kasa olarak alsam mı yoksa 7 buçuk milyar sıfır bilgisayar mı toplasam ya da bir ay daha bekleyip 10 milyara sağlam bir bilgisayar mı toplasam itopya ya da gaming.gen gibi sitelerden hazır pcler uygun gibi biraz aklımın bi kenarında da bu var aslında bilemiyorum veya bir aya bilgisayar fiyatları artar mı bu konu hakkında da bir bilgim yok şöyle de yapabilirim 5.500 TL ye internet kafede ki pcyi alırım 1050yi biraz kullanır para toplar 1050 yi satıp daha iyisini de alabilirim çok seçenek var işin içinden çıkanadım tavsiyeniz nelerdir ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim yaklaşık 3 4 aydır para toplamak için çalışıyorum ve elimdeki topladığım parayı en iyi şekilde nasıl değerlendirip en verimli pcyi nasıl alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler sağlıcalla 🙏🙏🙏

Önemli not: Ağır programlar da kullanacağım AutoCat - Cinema4d - After Effect - Ps2021 gibi...

Seçenekler:

- 5.500 TL ye ikinci el 1050 Tİ lı pc almak ve pars toplayıp al sat yaparak bileşenleri değiştirmek.

-7.500 TL ye itopya ve gaming.gen gibi sitelerden sıfır pc almak.

-Uygun fiyatlı hazır sistem almak (sadece kasa)

- 1 ay daha bekleyip 10.000 TL ye sağlam sıfır bi bilgisayar toplamak. (Parça fiyatları artma ihtimali de var.)
Hocam MD3 sistem gelecek. Hizli olursanız alırsınız , sizin bütçenizde geleceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 Aylık konuymuş niye hortlatiyonuz

Top Bottom