Neler Yeni

Çözüldü✓ 10.000 TL'ye sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Bütçe
10500
Merhabalar ben güzel bir pc toplamak istiyorum fakat ne alıcağım konusunda hiçbir fikrim yok. yaklaşık 10000 tl gibi bir bütçem var ve bu bütçeye monitör dahil bir sistem arıyorum sizce bulabilirmiyim. daha önce hiç pc almadım nelere dikkat edilir nerden alınır. nerde ucuzdu veya hangi parçalar birbiriyle uyumlu çalışır. bu konularda hiçbir fikrim yok. yardımcı olursanız çok mutlu olurum. öyle hayvani bir bilgisayar istemiyorum yani rtx lere fln gerek yok rx6400 olabiliir GTX1050 ti olabbilir bu tarz ekran karlarının youtube arattığımda oynuycağım oyunlarda istediğim fps i verdiğini gördüm. işlemci konusunda pek bir bilgim yok fakat oda ryzen 3 3100 gibi olursa yeterlidir. Pc toplama konusunda tavsiyeleriniz varsa onlarıda alabilirim. ama tek istediğim güzelce ve kasmadan oyun oynuyabilmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk gerçekten çok teşekürler tam aradığım özllikler fakat bir sorum olucaktı işlemci konusunda biraz şüpeye düştüm. bu işlemciler hakkında fazla bilgim yok. sadece sormak istediğim bu işlemci oyunlarda iyi performans verirmi yani rdr2, gta5,tomb rider tarzı oyunlarda iyi performans verirmi? tekrardan uğraşın ve emeğin için teşekkür ederim günlerdir aradığım bütçeye monitörlü pc arıyordum. aradığım şeylerde beni en çok tatmin eden senin önerin oldu tekrardan teşekürler.

Önderizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
muhammet öz
Merhabalar ben güzel bir pc toplamak istiyorum fakat ne alıcağım konusunda hiçbir fikrim yok. yaklaşık 10000 TL gibi bir bütçem var ve bu bütçeye monitör dahil bir sistem arıyorum sizce bulabilirmiyim. daha önce hiç pc almadım nelere dikkat edilir nerden alınır. nerde ucuzdu veya hangi parçalar birbiriyle uyumlu çalışır. bu konularda hiçbir fikrim yok. yardımcı olursanız çok mutlu olurum. öyle hayvani bir bilgisayar istemiyorum yani rtx lere fln gerek yok rx6400 olabiliir GTX1050 ti olabbilir bu tarz ekran karlarının youtube arattığımda oynuycağım oyunlarda istediğim fps i verdiğini gördüm. işlemci konusunda pek bir bilgim yok fakat oda ryzen 3 3100 gibi olursa yeterlidir. Pc toplama konusunda tavsiyeleriniz varsa onlarıda alabilirim. ama tek istediğim güzelce ve kasmadan oyun oynuyabilmek
yada bu hazir sisemi alabilirsin https://www.vatanbilgisayar.com/int...g-prime-h410m-a-kioxia-480gb-ssd-8gb-ram.html

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bu Ne ?
Daha Kötüsünü Toplayamadınız Mı ?
daha kötüsü derken bu bütçeye anca bu toplanıyor monitör dahil olmasaydı 6500xt toplardım monitörde dahil içinde bunu gördün demi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
knk gerçekten çok teşekürler tam aradığım özllikler fakat bir sorum olucaktı işlemci konusunda biraz şüpeye düştüm. bu işlemciler hakkında fazla bilgim yok. sadece sormak istediğim bu işlemci oyunlarda iyi performans verirmi yani rdr2, gta5,tomb rider tarzı oyunlarda iyi performans verirmi? tekrardan uğraşın ve emeğin için teşekkür ederim günlerdir aradığım bütçeye monitörlü pc arıyordum. aradığım şeylerde beni en çok tatmin eden senin önerin oldu tekrardan teşekürler.
rica ederim bence sıkıntı yaratmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciye Tıkladığımda 3000g Çıkıyor, Onun için söyledim.
3100 var içinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
ssd kötü 8ram az

arkada
şın bütçesi yok o kadar benim attığım işlemci 2335tl senin attığın işlemci 2433tl ve 98tl daha pahalı

eğer arkdaş o işlemciyi almaya kalkarsa 73tl fazladan bütçesini aşması gerekiyor

lydran

80+
ssd kötü 8ram az

arkada

şın bütçesi yok o kadar benim attığım işlemci 2335tl senin attığın işlemci 2433tl ve 98tl daha pahalı
40 TL İndirim var. Kupon Olarak. 58 TL Farkı Verir Herhalde.
Ayrıca 98 TL Fark Olsa Bile Arada Uçurum Var Performans Olarak.

3100 Nere 5500 Nere.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten

2x8 yapabilirsin

Kanka toplam 8500 tutuyo üstteki athlonlu sistemden de iyi ayrica

2x8 yapabilirsin

Kanka toplam 8500 tutuyo üstteki athlonlu sistemden de iyi ayrica
İdarelik bi monitor alirsin ikinci el ilerde degisirsin butceni asmadan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler