Neler Yeni

10.000TL'ye Bilgisayar Önerileriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Metehan Yıldırım
2700x yerine 3600 yapması daha iyi olur render yapmayacaksa.
render öyle çok çok işim olmayacak eğlencesine basit küçük videolar editlerim onlar da zaten camtasia gibi basic programlarda yapacağım o yüzden 3600 olması daha tatlı gibi duruyor bu durumda ama dediğim gibi pek bir bilgim yok biraz öneriler doluşsun herkesin ortaklaşa olarak a evet bu iyi dedikleri bir sistemi alacağım.

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
render öyle çok çok işim olmayacak eğlencesine basit küçük videolar editlerim onlar da zaten camtasia gibi basic programlarda yapacağım o yüzden 3600 olması daha tatlı gibi duruyor bu durumda ama dediğim gibi pek bir bilgim yok biraz öneriler doluşsun herkesin ortaklaşa olarak a evet bu iyi dedikleri bir sistemi alacağım.
O zaman 3600 yapmanız daha iyi olur. Sinerji'deki sisteme de bakabilirsiniz.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
100 200 TL fazla verilip anakartı tomahawk da yapılabilir. VRM ler daha serin olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mimari farkı da var ama.
bence bütçesini esnetebilirse çift cpu güç girişli bir psu alması bence daha iyi olabilir

helpyardımplz

80+ Silver
Hocam anladığım kadarıyla 2.5 ay sonra alacaksınız sistemi ilk önce şu çöp gamepower monitörlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. İkinci olarak 2.5 ay sonra doların ne olacağı belli değil o yüzden alacağınız zaman konu açmanız daha iyi olur. Bu arada bütçeni arttırabilirsen yeni nesil amd işlemcili ve yeni nesil nvidia ekran kartlı sistem kurabilirsin. Bu arada 3060 falan alırsan monitörü de 2k almalısın diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Metehan Yıldırım
Hocam anladığım kadarıyla 2.5 ay sonra alacaksınız sistemi ilk önce şu çöp gamepower monitörlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. İkinci olarak 2.5 ay sonra doların ne olacağı belli değil o yüzden alacağınız zaman konu açmanız daha iyi olur. Bu arada bütçeni arttırabilirsen yeni nesil amd işlemcili ve yeni nesil nvidia ekran kartlı sistem kurabilirsin. Bu arada 3060 falan alırsan monitörü de 2k almalısın diye düşünüyorum.
Monitörden kastım buydu aslında 2.5 ay içerisinde gelecek tam olarak ne zaman elime geçer maddi durumum almaya ne zaman elverişli hale gelir bilmiyorum. O yüzden şimdi açtım. Bir belirsizlik olduğu için işin içinde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,871
Üyeler
157,835
Son üye
Ohhcurf
Top Bottom