Neler Yeni

10-15 k arası laptop tavsiyesi

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Bende dün akşam bunu sipariş verdim hocam burdan tavsiye alarak ama daha elime ulaşmadı o yüzden tam bi yorum yapamayacağım. Özellik olarak fiyatına göre gayet iyi.
sahsen fiyat cok ıyı gorunuyor ekran kartının avantjı ortada. panli kotu dıye yorum yapan arkadaş için ise bu butce de bu fıyat aralıgında görüntü kalıtesı olarak güzel bir cihaz beklıyorsanız macbook almanız olucaktır. onun dısında yenı nitroları da kullandım ve panellerının goruntu kalıtelerı rezalet kotu ve parlaklık yetersız

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
sahsen fiyat cok ıyı gorunuyor ekran kartının avantjı ortada. panli kotu dıye yorum yapan arkadaş için ise bu butce de bu fıyat aralıgında görüntü kalıtesı olarak güzel bir cihaz beklıyorsanız macbook almanız olucaktır. onun dısında yenı nitroları da kullandım ve panellerının goruntu kalıtelerı rezalet kotu ve parlaklık yetersız
victus kullandım iade ettim nitrodan eksik kalır yanı yok belkide daha kötü ayrıca gaming 3 serilerinin bazıları 300 nit %100 srgb ki bendekide öyle:)

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
victus kullandım iade ettim nitrodan eksik kalır yanı yok belkide daha kötü ayrıca gaming 3 serilerinin bazıları 300 nit %100 srgb ki bendekide öyle:)
dostum gorusune kotu demedım gercekten kalıtelı bır goruntu kalıtesı ve malzeme kalıtesı ıstenıyorsa bu butcelerde macbook alınabılır. onun dısında oyun ıcın de kullanılacak bır cıhaz alınıcak ise butce min 20k+ olmalı kı aldııgnda oh be ıyıkı almısm denmeli. lütfen yanlıs anlama beni

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
dostum gorusune kotu demedım gercekten kalıtelı bır goruntu kalıtesı ve malzeme kalıtesı ıstenıyorsa bu butcelerde macbook alınabılır. onun dısında oyun ıcın de kullanılacak bır cıhaz alınıcak ise butce min 20k+ olmalı kı aldııgnda oh be ıyıkı almısm denmeli. lütfen yanlıs anlama beni
macbook gibi olsun demiyorumki 500 nit full canlı renklerde degil ama mesela daha iyi panellerde var victus f/p yapıyo ama ekranı gercekten kötü gidip sırf 3060 lı victus alcama ekranı kaliteli canlı renkli 3050 alırım daha iyi şahsi görüşüm teknoloji magazalarındada 15-20 k aralıgında diger modelleri inceledim victusla kıyasladım ama victus daha kötüydü gene ama arkadaş isterse bi mağazaya gidip inceleyebilir victusu ona kötü gelmiyosa alması mantıklı olur tercih meselesi

Son düzenleme:

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr
aklındaki modelleri teknoloji magazasına gidip test etmeni tavsiye ederim
evet o aklımda kesinlikle yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen . genelde gıdbılırsem öyle bakıyorum arada cihazlara
evet kesinlikle

hocam macbook bu fiyata var mı ki

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
evet o aklımda kesinlikle yapacağım

evet kesinlikle