Neler Yeni

10 bine en iyisi bu mu?

Shourd

80+ Silver
Sırf azıcık daha iyi diye bu semptomlara katlanmakmı iyi?
azıcık iyi derken arlaarında 100k antutu puanı var ve dediğin a35 13.500tl civarı aralarında 3k fiyat farkı var fp olarak çok daha iyi ayrıca dediğin semptomları daha gören birini görmedim bende tecno kulanıyorum ve daha sorun olmadı lütfen elinde düzgün bi sebep yoksa konuşma

qwerty1029384756

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Qwerty1029384756
azıcık iyi derken arlaarında 100k antutu puanı var ve dediğin a35 13.500tl civarı aralarında 3k fiyat farkı var fp olarak çok daha iyi ayrıca dediğin semptomları daha gören birini görmedim bende tecno kulanıyorum ve daha sorun olmadı lütfen elinde düzgün bi sebep yoksa konuşma
İnsan sağlığı telefonun gücünden daha önemli.
@USTUEM

Shourd

80+ Silver
@USTUEM
dediğiniz sağlık problemi yok diyorum halen değişik değişik konuşuyorsunuz?? elinde bi kanıt varmı olduğuna dair yok ama buyur ben kendi dediğimin kanıtıyım kendimde tecno kulanıyorum ve hiö böyle bi sorun yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mahmut Hacıp
Reis https://m.n11.com/urun/samsung-gala...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bunu alıyorum nediyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@USTUEM
https://m.n11.com/urun/samsung-gala...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel alıyorum bunu reis

qwerty1029384756

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Qwerty1029384756
Yanlış Bilgilendirme
dediğiniz sağlık problemi yok diyorum halen değişik değişik konuşuyorsunuz?? elinde bi kanıt varmı olduğuna dair yok ama buyur ben kendi dediğimin kanıtıyım kendimde tecno kulanıyorum ve hiö böyle bi sorun yaşamadım
Başka ağrıması el uyuşması 100k antutu puanına değmez.

N11 sitesinden almayın.

Shourd

80+ Silver
ne için kulanıcaksınız şu arkadaş için kusura bakmayın biraz konu dağıldı bidaha mesajına cevap vermiceğim neyse önerim şudur eğer performans isterseniz ben pubg oynicam vb şeyler oynicam derseniz tecnoyu alın gerçekten daha iyi olur ama ben kamera istiyorum derseniz alın a35 i lok daha iyi olur ha bu arada tecnonun kamerasıda üzmez ama bi a35 değil aynı şekilde a35 in performansı üzmez ama tecnoya yakın değil sizin kararınız

Başka ağrıması el uyuşması 100k antutu puanına değmez.

N11 sitesinden almayın.
bidaha cevap vermicem dedim ama bu son olsun ARKADAŞIM ÖYLE Bİ SORUN YAŞAMADIM YAŞIYANIDA TANIMADIM DİYORUM SEN Bİ KANIT BİLE SÖYLEMİYOR PAPAĞAN GİBİ TEKRARLIYORSUN rica ediyorum son kez fanboysan fanboysun beni engelle geç böyle arkanda kanıt olmadan konuşcansan üstüne yetmiyor devletin belirlediği sınır diyoerum yok diyosun ve satıcısı direkt n11 bi sorun olmaz almanda alıcaksan

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mahmut Hacıp
3 taksit 15 bin toplam aldım beyler

Sağolun

Top Bottom