Neler Yeni

10 K BÜTÇE MONİTÖR DAHİL EKİPMAN

albayy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
söylemesem :ı
Sisteme açıp baktınız mı neresi kötü acaba sistemi bilmiyorsunuz bile benim işimi mi bana öğreteceksiniz
i5 3. nesil bir işlemci r7 240 gibi bir ekran kartıyla ne yapabilirsinki cs de düşük ayarlarda 50 fps zor görüyor sistem ?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Sisteme açıp baktınız mı neresi kötü acaba sistemi bilmiyorsunuz bile benim işimi mi bana öğreteceksiniz
Senin işin mi bu? O zaman mümkün olan en kısa surede işi bırak sen 10yillik parçalarla 10bin lira sistem mi olur? Bu sistem Max 3.5 o bile fazla bence adam senin onerinle alicak pcyi sonra bir acicak herhangi bi AAA oyunu sonra 10fps oynayınca da sana sövücek

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Bünyamin Alper
Senin işin mi bu? O zaman mümkün olan en kısa surede işi bırak sen 10yillik parçalarla 10bin lira sistem mi olur? Bu sistem Max 3.5 o bile fazla bence adam senin onerinle alicak pcyi sonra bir acicak herhangi bi AAA oyunu sonra 10fps oynayınca da sana sövücek
Hocam aaa oyunları 720p bile 10fps vereceğini düşünmüyorum belki 480p olabilir

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
bak hocam bir yanlış yapmışsın böyle agresif tepkiler verip üste çıkmaya çalışmana gerek yok attığın sistemdeki işlemci 3.nesil ekran kartı ramler eski o sistemin ederi max 3-4k

Top Bottom