Neler Yeni

100-150 k pc toplama önerisi

smhzhl

80+

ConquerorXIV

80+ Gold
Maçla hiç alakam yok genelde savaş oyunları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneri yapsanız mübarek :)
o zaman r7 7700x 4070ti ve çift monitör ekipmanlar olarak bakıp atıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
Hocam belki böyle birşeyler dikkatinizi çeker?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam belki böyle birşeyler dikkatinizi çeker?
Hepsi bir birinden beter.

Hocam size önerim PC hocası veya modart PC ile iletişime geçmeniz den yana, bu bütçede çok sağlam custom sistem dizilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
5 10 sene götürsün sistem istiyorum illa 150k harcayacagım diye kuralım yok tabi daha aşagısı olursa daha güzel niye olmasın sokaktan toplamıyoruz parayı
Hocam 150k pcyi bırak 10 seneyi, çocuğuma değil torunuma miras bırakırım ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
Kafan mı güzel senin?
Bilgin yoksa böyle konulara bakmak yerine bilgi alabileceğin konulara bak.
Diyorsun? Güzel kardeşim ben de KENDİ BİLGİME GÖRE ve Technical City diye güvendiğim sanal test sitesi üzerinden hareket ettim 15 dakika boyunca bana sanal da olsa testleri yardımcı olsun diye. Hemen ez tabii ''kafan mı güzel'' diye. Ez, ez de dikkat et bacanak, başkası seni ezmesin. Neden mi? Bir laf vardır, bilirsin belki. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner. Sen beni ezdin mi, yarın başkası da seni ezer. :)

Son düzenleme:

smhzhl

80+
Hepsi bir birinden beter.

Hocam size önerim PC hocası veya modart PC ile iletişime geçmeniz den yana, bu bütçede çok sağlam custom sistem dizilir.
hocam verdiginiz yerlerde forum oradamı konu açalım yoksa kendileri ile iletişimemi geçelim

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam verdiginiz yerlerde forum oradamı konu açalım yoksa kendileri ile iletişimemi geçelim
Kendileri ile iletişime geçin hocam.

Diyorsun? Güzel kardeşim ben de KENDİ BİLGİME GÖRE ve Technical City diye güvendiğim sanal test sitesi üzerinden hareket ettim 15 dakika boyunca bana sanal da olsa testleri yardımcı olsun diye. Hemen ez tabii ''kafan mı güzel'' diye. Ez, ez de dikkat et başkası seni ezmesin. Neden mi? Bir laf vardır, bilirsin belki. Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner. Sen beni ezdin mi, yarın başkası da seni ezer. :)
Dostum sen bence doktora görünmelisin.
Attığın sistemlerin hiç biri alınmaz.

1.) Casper kasa atıyorsun, içerisinde ki parçaların modelleri bilinmiyor üstüne 12900K gibi rezil bir işlemciye 130K para say diyorsun adama.

2.) Attığın sistemde 3090 var be cahil kardeşim, madem öneri yapıyorsun bari önerdiğin sistemde ki bileşenlere bak.

Attığın diğer iki sistmde parça kalitesine göre fiyatlarını hak etmiyor. Bence sen o çok güvendiğin sitelere pek itibar etme. Benden de sana öneri, bir kaç gün sonra okullar açılacak git ders çalış pek senlik değil bu konular belli.

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
@smhzhl

tam 130K

gıgabyte ve corsair olarak topladım

ekran kartı daha dün 35e pny xlr8 vardı ama bitmiş

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@smhzhl

gıgabyte ve corsair olarak topladım
Sadece kasa demişti arkadaş.
Zaten bu bütçede efsane custom sıvı soğutmalı bi sistem çıkar, en iyi seçenek Taner abiye ve levon abiyle iletişime geçmesi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mustafa yelken
https://www.amazon.com.tr/Corsair-V...cphy=1012783&hvtargid=pla-1729944508789&psc=1 bundan 2 tane al 64gb ram olsun.
Hocam 140900tl tutuyor. Al geriye bakma. Yaşlanınca torunlarına miras bırakırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom