Neler Yeni

100-150tl Gaming Mouse Önerisi

skillaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Sırrı Seyrek
Selamlar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 100 - 150 tl civarında gaming mouse arıyorum. Marka takıntım yok her model önerilerinize açığım :)

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
GamePower Ursa düşünebilirsiniz.

archeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
mahmut binici

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
G102 alabilirsin az daha koyup

Selamlar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 100 - 150 TL civarında gaming mouse arıyorum. Marka takıntım yok her model önerilerinize açığım :)

Şuanda Gamepower Ursa modelini kullanıyorum. Eğer elin benim gibi kürek gibi değilse tavsiye ederim ama eli büyük olanlar için pek rahat olduğunu söyleyemem. RGB modları ve renk şiddeti hoşuma gittiği için iade etmedim. 1 Sene daha olmadı ama herhangi bir sorun çıkartmadı. Tavsiye edebilirim. Eğer marka olsun kaliteli olsun diyorsanız bu bütçede Logitech G102 öneririm. Kullanmadım ama çoğu arkadaşım mouse almadan önce bu modeli önermişti bende biraz araştırdım ve iyi gibi duruyordu almayı düşündüm ancak tam o sırada Gamepower Ursa modelini İndirimli bir şekilde Hepsiburada üzerinden kargo dahil 97 TL ye almış oldum.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
GAMEPOWER URSA. Gözün kapalı al, kullan derim.

skillaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Sırrı Seyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuanda Gamepower Ursa modelini kullanıyorum. Eğer elin benim gibi kürek gibi değilse tavsiye ederim ama eli büyük olanlar için pek rahat olduğunu söyleyemem. RGB modları ve renk şiddeti hoşuma gittiği için iade etmedim. 1 Sene daha olmadı ama herhangi bir sorun çıkartmadı. Tavsiye edebilirim. Eğer marka olsun kaliteli olsun diyorsanız bu bütçede Logitech G102 öneririm. Kullanmadım ama çoğu arkadaşım mouse almadan önce bu modeli önermişti bende biraz araştırdım ve iyi gibi duruyordu almayı düşündüm ancak tam o sırada Gamepower Ursa modelini İndirimli bir şekilde Hepsiburada üzerinden kargo dahil 97 TL ye almış oldum.
Aslında benim el de büyük, logitech g102 alsam aynı sorun olacak mı 102 daha mı büyük ursadan ?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Aslında benim el de büyük, logitech g102 alsam aynı sorun olacak mı 102 daha mı büyük ursadan ?
Benim elim de büyük dostum. Boyum 1.94 ve Ursa’yı aldıktan sonra zerre yabancılamadım. Aldım ve yıllardır kullanıyormuşum gibi rahat alıştım. Ama CSGO tarzı oyunlar için alacaksan daha fazla tuşu olan mouselara bakabilirsin.

Dediğim gibi G102 kullanmadım. O konuda yardımcı olamayacağım. G102 kullanan kişiler yardımcı olacaktır ama Gamepower Ursa modeli gerçekten güzel bir seçenek. YouTube üzerinden inceleme videoları izlerseniz fikir açısından yardımcı olacaktır.

skillaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Sırrı Seyrek
Benim elim de büyük dostum. Boyum 1.94 ve Ursa’yı aldıktan sonra zerre yabancılamadım. Aldım ve yıllardır kullanıyormuşum gibi rahat alıştım. Ama CSGO tarzı oyunlar için alacaksan daha fazla tuşu olan mouselara bakabilirsin.
Çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi G102 kullanmadım. O konuda yardımcı olamayacağım. G102 kullanan kişiler yardımcı olacaktır ama Gamepower Ursa modeli gerçekten güzel bir seçenek. YouTube üzerinden inceleme videoları izlerseniz fikir açısından yardımcı olacaktır.
Evet incelemelerini izledim Ursa almaya karar verdim teşekkür ederim

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet incelemelerini izledim Ursa almaya karar verdim teşekkür ederim
Rica ederim, hayırlı olsun. Pişman olmayacağınız kalitede bir mouse olduğunu düşünüyorum.

T.P.G.

80+ Titanium
G102 ya da Rapoo V25S. Gamepower gibi markalardan uzak dur bence RAPOO ve Logitech varken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,000
Üyeler
153,155
Son üye
Squid_
Top Bottom