Neler Yeni

%100 Boyutlu Klavye Önerisi

Quasar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda AKÇAY
Merhabalar %100 boyutlu, multimedya tuşları olan, büyük enter, Türkçe Q bir mekanik klavye arıyorum. Red switch tercihimdir. Bütçe sınırı yok.

Palo DAYI

80+ Gold
turkce degıl ama suan kullandıgım klavyeyı yazmak ısterım belkı ılgınız ceker ajazz ak992 amozon uzerınden alabılırsınız 2k falan yapıyor

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Semih Aydın
Şu ana kadar rampage, logitech falan denedim ama en memnun kaldığım klavye: ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57
optik swtich olması da ayrı güzel

Quasar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda AKÇAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
turkce degıl ama suan kullandıgım klavyeyı yazmak ısterım belkı ılgınız ceker ajazz ak992 amozon uzerınden alabılırsınız 2k falan yapıyor
Teşekkür ederim ama Türkçe olması önemli benim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu ana kadar rampage, logitech falan denedim ama en memnun kaldığım klavye: ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57
optik swtich olması da ayrı güzel
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? Asus'un ürünlerinden çok şikayet edene rastladım. Fiyatının ürünleri olmadığını söylüyorlar.

Adata XPG Summoner SUMMONER5A-BKCTR Red Switch'i çok övene rastladım ama hiçbir yerde stok yok. İstediğim kriterlere bire bir uyan bir model.

Son düzenleme:

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Semih Aydın
Teşekkür ederim ama Türkçe olması önemli benim için.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? Asus'un ürünlerinden çok şikayet edene rastladım. Fiyatının ürünleri olmadığını söylüyorlar.

Adata XPG Summoner SUMMONER5A-BKCTR Red Switch'i çok övene rastladım ama hiçbir yerde stok yok. İstediğim kriterlere bire bir uyan bir model.
Şu an 8 ayı devirdim.
Ben blue switch klavyeden geçmiştim.
Tepkimesi, hızı, ellerimin terliyor olmasına rağmen yazılarının çiçek gibi kalması, RGB'sinin yeterli olması, farklı modlarının olması güzel.
Tek kötü yanı tuşları çıkartmak gerçekten biraz zorluyor onun haricinde şu ana kadar kullandığım en iyi klavye.

NOT: Günde en kötü 12 saat kullanıyorum.

Quasar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda AKÇAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an 8 ayı devirdim.
Ben blue switch klavyeden geçmiştim.
Tepkimesi, hızı, ellerimin terliyor olmasına rağmen yazılarının çiçek gibi kalması, RGB'sinin yeterli olması, farklı modlarının olması güzel.
Tek kötü yanı tuşları çıkartmak gerçekten biraz zorluyor onun haricinde şu ana kadar kullandığım en iyi klavye.

NOT: Günde en kötü 12 saat kullanıyorum.
Anladım teşekkür ederim. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,110
Üyeler
149,492
Son üye
alperenyurdaer
Top Bottom