Neler Yeni

1000-1500tl Arası Bluetooth Kulaklık Önerisi

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Merhaba, herkese iyi forumlar. Telefon için Bluetoothlu bir kulaklık almak istiyorum, kulaküstü olursa çok iyi olur. Öğrenciyim ve yksye hazırlanıyorum kütüphanede dışarıya sesin çıkmayacağı güzel bir kulaklık istiyorum (zaten ders dinlerken sesin dışarı çıkacağını sanmıyorum fakat insanları rahatsız etmek istemem.). Müzik dinlemeyi çok seviyorum ve genelde sürekli müzik dinliyorum o yüzden ses kalitesi iyi olursa iyi olur yani. Dersim sabah başlıyor, okuldan sonra kütüphaneye gidiyorum akşamüstüne doğru evde oluyorum şarjıda iyi giderse iyi olur. Genel olarak beklentilerim böyle pek düzgün yazamamış olabilirim kusura bakmayın. Not olarak belirtmek istedim sıfır olması çok önemli değil ikinci el de alabilirim sorun olmaz. Bütçem 1000-1500 arası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazmayı unutmuşum kütüphanede priz falan var o yüzden şarj pek sorun olmayabilir ama ders çalışırken bir anda gitsin istemem. Şimdiden okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Q10i var normalde düz Q10 önericektim daha uygun fiyatlı olur diye çünkü Q10İ daha üst model normalde ve daha pahalı olurdu ama TR burası, esnaf şaşırmış. Ama sana söyleyeyim kafan terleyecek o yüzden artan paranla da QCY HT05 kulakiçi kulaklık al aktif gürültü engelleme özelliğide var dış sesi keser. Transparan özelliği de var kulaklığı çıkarmadan etrafı dinleyebiliyorsun iş yapar yani hemde terletmez kulaküstü gibi boğmaz seni.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Q10i var normalde düz Q10 önericektim daha uygun fiyatlı olur diye çünkü Q10İ daha üst model normalde ve daha pahalı olurdu ama TR burası, esnaf şaşırmış. Ama sana söyleyeyim kafan terleyecek o yüzden artan paranla da QCY HT05 kulakiçi kulaklık al aktif gürültü engelleme özelliğide var dış sesi keser. Transparan özelliği de var kulaklığı çıkarmadan etrafı dinleyebiliyorsun iş yapar yani hemde terletmez kulaküstü gibi boğmaz seni.
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Dediğiniz ürüne baktım güzel görünüyor şimdi detaylı olarak bir kaç vidosuna da bakacağım. Arkadaşım jbl serisini önerdi ya da sony wh-ch510 a bakabilirsin dedi, bunların dışında ikinci el marshall major alabilirim diye düşündüm fakat emin olamadım. Konuyu biraz fazla uzatmış olabilirim bilmiyorum. Ekstra olarak henüz dediğiniz ürünün videosunu izlemedim fakat kulaklığı bağlarken pek uğraşmak istemiyorum daha önceden xiaomi airdotsum vardı ve bağlarken epey uğraştırıyordu öyle uğraşmak istemiyorum. Tekrardan okuyup cevap verdiğiniz ve öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Çağrı menekşe
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Dediğiniz ürüne baktım güzel görünüyor şimdi detaylı olarak bir kaç vidosuna da bakacağım. Arkadaşım jbl serisini önerdi ya da sony wh-ch510 a bakabilirsin dedi, bunların dışında ikinci el marshall major alabilirim diye düşündüm fakat emin olamadım. Konuyu biraz fazla uzatmış olabilirim bilmiyorum. Ekstra olarak henüz dediğiniz ürünün videosunu izlemedim fakat kulaklığı bağlarken pek uğraşmak istemiyorum daha önceden xiaomi airdotsum vardı ve bağlarken epey uğraştırıyordu öyle uğraşmak istemiyorum. Tekrardan okuyup cevap verdiğiniz ve öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim.
Ben aktif olarak wh ch 510 kullaniyorum 5 ay oldu normal kullanmama ragmen sol kulak bozuldu 0 ses garantiye gondericem ve mikrofon kullanmak istersen sesini yanki gibi geri sana iletiyor dikkat et

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aktif olarak wh ch 510 kullaniyorum 5 ay oldu normal kullanmama ragmen sol kulak bozuldu 0 ses garantiye gondericem ve mikrofon kullanmak istersen sesini yanki gibi geri sana iletiyor dikkat et
Cevabın için teşekkür ederim, dediklerin dikkate alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,929
Üyeler
141,363
Son üye
FullThrottle
Top Bottom