Neler Yeni

1000 1500TL arası oyuncu/çalışma koltuğu arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Sorum başlıktaki gibi 1.87 boyunda 96 kiloyum. Bütçe belki 200-100TL daha oynayabilir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,586
İsim
Oğuzhan Şahin
Bu bütçeye uzayofis , Gamesit , Türksit gibi markalar bulunuyor onun yanında xPrime Fab1 var ki bunlar ne kadar iyi tartışılır. Bu bütçede ben de arayıştayım da yok yani 2.5 civarına çıkmak gerekiyor uzun ömür için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeye uzayofis , Gamesit , Türksit gibi markalar bulunuyor onun yanında xPrime Fab1 var ki bunlar ne kadar iyi tartışılır. Bu bütçede ben de arayıştayım da yok yani 2.5 civarına çıkmak gerekiyor uzun ömür için.
İlla şekilli şukullu bir oyuncu koltuğu aramıyorum aslında ama ofis koltuklarına bakıyorum bel ve boyun destekleri o kadar kötü ki onlardan da alasım gelmiyor çoğu zaman hep dik otururum tek istediğim şeyse biraz popo ergonomisi, boyun ve adam akıllı sırt desteği fiyatlara bakınca güzel popişimin değerini bir gözden geçiriyorum illa popişim rahat etsin diye popişime ağrı neden girmek zorunda :( İşin sonunda ya taksitle alıcam yada ev sahibim evden atacak xD ben hala araştırıyorum güzel bir tane bulursam atarım sende atarsan çok mutlu olurum.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,586
İsim
Oğuzhan Şahin
İlla şekilli şukullu bir oyuncu koltuğu aramıyorum aslında ama ofis koltuklarına bakıyorum bel ve boyun destekleri o kadar kötü ki onlardan da alasım gelmiyor çoğu zaman hep dik otururum tek istediğim şeyse biraz popo ergonomisi ve boyun ve adam akıllı sırt desteği fiyatlara bakınca güzel popişimin değerini bir gözden geçiriyorum illa popişim rahat etsin diye popişime ağrı neden girmek zorunda :( İşin sonunda ya taksitle alıcam yada ev sahibim evden atacak xD ben hala araştırıyorum güzel bir tane bulursam atarım sende atarsan çok mutlu olurum.
Ben de kaba eti yumuşatma derdindeyim :D Dümdüz oldu artık mutfak sandalyesinden. Bulursam atarım tabi de keşke bulabilsem. Fab1 düşünüyordum hep ama bı türlü videolu inceleme bulamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de kaba eti yumuşatma derdindeyim :D Dümdüz oldu artık mutfak sandalyesinden. Bulursam atarım tabi de keşke bulabilsem. Fab1 düşünüyordum hep ama bı türlü videolu inceleme bulamadım
Dediğime bakacağım beğenirsem bu gece alırım geldikten sonra da incelemesi için bir konu ve video hazırlayabilirim istersen

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,586
İsim
Oğuzhan Şahin
Dediğime bakacağım beğenirsem bu gece alırım geldikten sonra da incelemesi için bir konu ve video hazırlayabilirim istersen
Harika olur. Aralıkta 700ken almadım şimdi 1500 civarı biraz pişmanım o yüzden. Biraz araştır haberleşelim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,813
Üyeler
151,295
Son üye
yodafire
Top Bottom