Neler Yeni

1000-2000 TL arası kablosuz oyuncu mouse önerisi

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez
2 ay boyunca razer basilisk v2 modelini kullanmış birisi olarak kablosuz mouse'a geçme kararı aldım. Razer'ı çok sevdim fakat sağ click kronik arıza çıkardı ve garanti iadesini sağladı.

Şimdi de 1500 tl civarı bir kablosuz oyuncu mouse'u arıyorum. Razer'a yakın ya da daha üst bir performans arıyorum.

Mouse tutuş şeklim "Palm Grip". Mouse'un elime tam oturmasını isterim. Mouse uzunluğu olarak da Razer Basilisk V2 modeli referans olabilir.

Rival 650 - Logitech modelleri - Razer'ın farklı modelleri ya da diğer marka ve modeller olabilir.

Önerileriniz benim için oldukça değerli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
2 ay boyunca razer basilisk v2 modelini kullanmış birisi olarak kablosuz mouse'a geçme kararı aldım. Razer'ı çok sevdim fakat sağ click kornik arıza çıkardı ve garanti iadesini sağladı. Şimdi de 1500 TL civarı bir kablosuz oyuncu mouse'u arıyorum. Razer'a yakın bir performans ya da razer marka da olabilir. Önerilerinizi yapmanızı bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim.
Ninjutsu Katana Superlight 💀
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ay boyunca razer basilisk v2 modelini kullanmış birisi olarak kablosuz mouse'a geçme kararı aldım. Razer'ı çok sevdim fakat sağ click kornik arıza çıkardı ve garanti iadesini sağladı. Şimdi de 1500 TL civarı bir kablosuz oyuncu mouse'u arıyorum. Razer'a yakın bir performans ya da razer marka da olabilir. Önerilerinizi yapmanızı bekliyorum. Herkese iyi günler dilerim.
bu arada tutuş şeklin ne

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Önerin için çok sağol fakat Ninjutso bana göre bir mouse değil :)
neden. g pro'ya rakip mis gibi mouse işte

Palm Grip

Önerin için çok sağol fakat Ninjutso bana göre bir mouse değil :)
g pro superlight alabilirsin elin çok büyük değilse her tutuş şekline gidiyor mükemmel bir shape'i var. diğer önerilerim
bide zowie ec serisi wirelessları çıkcak onlarıda bekleyebilirsin. içlerinden en çok önerdiğim g pro en az önerdiğim viper ultimate. viper ultimate normal versiyonu kaplama kalitesi düşük. cyberpunk modelini alırsan mis gibi mouse

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez

g pro superlight alabilirsin elin çok büyük değilse her tutuş şekline gidiyor mükemmel bir shape'i var. diğer önerilerim
bide zowie ec serisi wirelessları çıkcak onlarıda bekleyebilirsin. içlerinden en çok önerdiğim g pro en az önerdiğim viper ultimate. viper ultimate normal versiyonu kaplama kalitesi düşük. cyberpunk modelini alırsan mis gibi mouse
1666976066249.png

daha çok bu tarz bir mouse arıyorum.

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez

önerilerin için çok teşekkür ederim dostum. gerçekten baya yardımın dokundu. araştırmalarıma devam ediyorum. deneme amaçlı razer basilisk x hyperspeed alacağım olmadı iade ederim. bir bakmak istiyorum kalitesine, şarjına ve gecikme muhabbetine

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
önerilerin için çok teşekkür ederim dostum. gerçekten baya yardımın dokundu. araştırmalarıma devam ediyorum. deneme amaçlı razer basilisk x hyperspeed alacağım olmadı iade ederim. bir bakmak istiyorum kalitesine, şarjına ve gecikme muhabbetine
2000tl bütçesi olan biri pilli mouse almamalı bence. basilisk ultimate bulabilir misin

Son düzenleme:

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez
2000tl bütçesi olan biri pilli mouse almamalı bence. basilisk ultimate alabilir misin
bir yerde 1600 diğer yerde 2600 TL. ben anlamadım nereden alınabilir? var mı önerebileceğiniz yerler?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez
çok sağol kardeşim. hyperx speed içime sinmemişti zaten pilli ve kapağının açılıyor olması dolayısıyla. o siparişi iptal ettim. şimdi ultimate siparişi veriyorum. detayları buraya yazarım. tekrar tekrar sağol

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
çok sağol kardeşim. hyperx speed içime sinmemişti zaten pilli ve kapağının açılıyor olması dolayısıyla. o siparişi iptal ettim. şimdi ultimate siparişi veriyorum. detayları buraya yazarım. tekrar tekrar sağol
hayırlı olsun 1600tl o mouse için gayet iyi fiyat

Editizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Dönmez
hayırlı olsun 1600tl o mouse için gayet iyi fiyat
edit: maalesef 1600 tl olan fiyat satıcının eski fiyatıymış. ürün gelince haber ver butonu var. Yani ürün şu an 2600 TL

Top Bottom