Neler Yeni

1000₺ Kask Tavsiyesi

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Bütçe
1000
Arkadaşlar kuryelik düşüncem var yeni Motolux ceo110 aldım.
1.000₺ bütçem var. LS2 modelleri güzel duruyor. Tavsiyenize açığım

Şu tarz kasklar scooter da güzel durur diye düşünüyorum. Bu tarz düşünüyorum

Bu tarzlar daha çok sport duruyor. Scooterda komik durur. Çok keskin. Bu tarz önermeyin lütfen.

abcdefg1234

80+ Silver
Arkadaşlar kuryelik düşüncem var yeni Motolux ceo110 aldım.
1.000₺ bütçem var. LS2 modelleri güzel duruyor. Tavsiyenize açığım

Şu tarz kasklar scooter da güzel durur diye düşünüyorum. Bu tarz düşünüyorum

Bu tarzlar daha çok sport duruyor. Scooterda komik durur. Çok keskin. Bu tarz önermeyin lütfen.
ff320 nin stream evo modelini kullanıyorum. Sizin attığınızın mat siyahı. Kask biraz büyük ve hatları axxis kadar keskin değil. Arkadaşımda da attığınız axxis kasktan var.Ben olsam axxis kaskı tercih ederdim.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ff320 nin stream evo modelini kullanıyorum. Sizin attığınızın mat siyahı. Kask biraz büyük ve hatları axxis kadar keskin değil. Arkadaşımda da attığınız axxis kasktan var.Ben olsam axxis kaskı tercih ederdim.
Hocam siyah gözlük istemiyorum. Otomobile çok hakimim. Her şanzıman tipte araç elim ayağım gibi kullanıyorum ancak önde siyah cam olunca sürüş seviyemi kalitemi çok düşürüyor. Motorda da acemiyim. Birde siyah gözlükle aynı şekilde etki yaratır bende.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam siyah gözlük istemiyorum. Otomobile çok hakimim. Her şanzıman tipte araç elim ayağım gibi kullanıyorum ancak önde siyah cam olunca sürüş seviyemi kalitemi çok düşürüyor. Motorda da acemiyim. Birde siyah gözlükle aynı şekilde etki yaratır bende.
O siyah olan güneş vizörü kalkıyor dostum. Siyah olan kısım motorda can kurtarır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,865
İsim
Emir Yusuf
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,086
Üyeler
140,763