Neler Yeni

1000 mbps fiber internet

Erendmr05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren
Merhaba oturduğum binada vdsl 60-70 mbs kadar destekleyen bir binada oturuyorum ve buraya normalde fiber 1000mbs internet gelmiyor..Genel müdürlüğe gittim cok uğraştım kafalarının etini yedim en son mühendisle özel konuşarak ikna ettim ve mühendis bina için proje hazırlayıp sundu ve üstlerinden onay bekliyor..
Diyelim ki bu interneti benim daireme çektiler.. peki diğer dairelerin taahhüdleri ne olacak değiştirmek zorunda kalacaklar mı? Bu bağlatma konusuna karşı çıkmaları için bir sebepleri olabilir mi?
Ayrıca teknik ekipler çalışma yaparken bina yöneticisinin buna karışıp engelleme şansı varmı bağlamayı?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Niye engellesinler adamlara bedava altyapı getirtiyorsun inşallah da gelir.Şimdi ek bir kablo döşeyecekler bu kablo fiber kablosu.İsteyen herkes taahütünü değiştirmez veya değiştirir.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
Merhaba oturduğum binada vdsl 60-70 mbs kadar destekleyen bir binada oturuyorum ve buraya normalde fiber 1000mbs internet gelmiyor..Genel müdürlüğe gittim cok uğraştım kafalarının etini yedim en son mühendisle özel konuşarak ikna ettim ve mühendis bina için proje hazırlayıp sundu ve üstlerinden onay bekliyor..
Diyelim ki bu interneti benim daireme çektiler.. peki diğer dairelerin taahhüdleri ne olacak değiştirmek zorunda kalacaklar mı? Bu bağlatma konusuna karşı çıkmaları için bir sebepleri olabilir mi?
Ayrıca teknik ekipler çalışma yaparken bina yöneticisinin buna karışıp engelleme şansı varmı bağlamayı?
Diğerlerine bişey olmaz bağlantılarını aynı şekil alırlar tahautleri neyse o hatta bant genişliği artttigindan adamların hızı bile iyilesebilir yani sıkıntı olmaz parayla mi yapacak mühendis

Erendmr05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır ücret felan yok niye olsun ki sonuçta müşteriyim getirdikleri için paket satın alıcam daha ne olsun:)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,339
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Eğer 16 MBPS paket kullanıyorsa binadakiler mecburen paket değiştirmek zorunda kalacaklar.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
Bende Gigafiber internet var. Binada 4 daire var tek ben kullanıyorum diğerlerinin umrunda bile değil TT’ye devam onlar 😄.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,339
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

Erendmr05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye sadece benim daireme çekilmiyormu yani ayrı bir extra kablo gibi gelmeyecek mi? Benim düşüncem eski altyapı hala kalır extra yanına fiber de döşenir isteyen fibere geçer isteyen geçmez

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,339
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Niye sadece benim daireme çekilmiyormu yani ayrı bir extra kablo gibi gelmeyecek mi? Benim düşüncem eski altyapı hala kalır extra yanına fiber de döşenir isteyen fibere geçer isteyen geçmez
Fibere geçmek isterseler diye söyledim.

Top Bottom