Neler Yeni

Öneri 1000 TL Civari Kulaklik Onerisi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
Suan HP H120 kullaniyorum Padleri cok sert kafam agriyor, disarida gelen sesi hic azaltmiyor. Yeni birsey almayi dusunuyorum. Butcem 1000 TL civari. Beyaz olsun ve ses seviyesi cok dusuk olmasin. Simdiden sagolun.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Suan HP H120 kullaniyorum Padleri cok sert kafam agriyor, disarida gelen sesi hic azaltmiyor. Yeni birsey almayi dusunuyorum. Butcem 1000 TL civari. Beyaz olsun ve ses seviyesi cok dusuk olmasin. Simdiden sagolun.
Gamepower raijin alabilirsin biraz daha arttirirsan mihawk Kai vs de alabilirsin ama 1000 TL yi fazla asamam diyorsan havit gamenote h2002p yada raijin öneririm yüksek ses istiyorsan havit öneririm bu fiyata Max en iyi alınabilecek kulaklıklar bunlar

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower raijin alabilirsin biraz daha arttirirsan mihawk Kai vs de alabilirsin ama 1000 TL yi fazla asamam diyorsan havit gamenote h2002p yada raijin öneririm yüksek ses istiyorsan havit öneririm bu fiyata Max en iyi alınabilecek kulaklıklar bunlar
Hocam sagolun. Peki 2.el kulaklik isine ne diyorsunuz?

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocam sagolun. Peki 2.el kulaklik isine ne diyorsunuz?
Denemeden almak büyük risk onun dışında tercih edilir mi diye sorarsan ben etmem yani 1000tl verip kullanılmış bir kulaklık almak istemem benim düşüncem

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denemeden almak büyük risk onun dışında tercih edilir mi diye sorarsan ben etmem yani 1000tl verip kullanılmış bir kulaklık almak istemem benim düşüncem
Hocam dusundum bende mouse klavye gibi degil hep kafada kulakta bu. Gerekirse 0 alip daha dusuk model alirim.

Top Bottom