Neler Yeni

1000 TL Civarında FPS oyunlarında kullanılacak ve sadece PC'ye kulaklık önerisi

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Bütçe
1000
Merhabalar,

1000TL Civarı bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın.

RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması ,katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Klişe olacak ama Cloud II 1000 bandında kullanılacak en iyi kulaklık bana göre.

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
Merhabalar,

1000TL Civarı bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın.

RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması ,katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.
o fiyat bandındakiler ya eski ya da almaya değmez bence

Caelius

80+ Silver
Merhabalar,

cloud 2 hala en iyisi bence birde eger ses yongan iyiyse cloud alpha daha dogru bir tercih olur

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
Ne kadara çıkmak lazım

Ne kadara çıkmak lazım
1100 TL'ye Gaming gecesinden ASUS ROG Delta aldım elime geçmesini bekliyorum Delta ve alabilirsin indirime girince İtopya ve İncehesap indirim günlerini beklemelisin, oyun önemli müziği boş ver diyorsan Cloud Alpha S, alabilirsin müzik performansı da iyi olsun istiyorsan Arctis Pro DAC, Arctis Pro hi-res ve Arctis 7 modellerine ve ASUS ROG Delta modeline bakmalısın ama bunlar biraz tuzlu tabii Cloud 2 çok eskidi artık o parayı vericeğine biraz daha koyup daha iyisini almak mantıklı.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up başka tavsiyelere açğım

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
UP G Pro X mi Cloud II mi karar veremedim

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
G pro x daha iyi.
Ama cloud II için fps kralı deniliyor, dediğim gibi daha çok Warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
uplayalım

Top Bottom