Neler Yeni

1000 TL klavye önerisi

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Rgb olsa daha iyi olabilir birde brown switch tercihim değil hp markasınada pek güvenemedim açıkçası
Bütçe artırıp XPG Summoner bakın bari o zaman (Red olanını almayın, bol bol yay sesi çıkar). HP OMEN Encoder de iyi bir modeldi aslında. Redragon Dark Avenger almayın bu bütçelere.

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
Bütçe artırıp XPG Summoner bakın bari o zaman (Red olanını almayın, bol bol yay sesi çıkar). HP OMEN Encoder de iyi bir modeldi aslında. Redragon Dark Avenger almayın bu bütçelere.
Rampage bygame k-1 sizce nasıl acaba onu alıcam galiba çok hoşuma gitti sesi ve görüntüsü rampage çok güven vermesede yorumları iyiydi uzun kullanislarda

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
Sana zahmet bi bak bakayım nasıl iyiyse bende alayım
Hocam şu an bu klavyeden yazıyorum ilk görüşlerimi sana anlatıcam.
Olumlu ve olumsuz yönlerini yazıyorum.

Öncelikle klavyeye 6.5/10 veriyorum

1. Klavye kalitesi güzel sağlam hissettiriyor.
2. Tuşların üzerindeki harfler silinmez gibi duruyor.
3. Tuşların çukur gibi bir şekli var ve bu bir tık yazımı zorlaştırıyor gibi sürekli yanlış tuşlara basıyorum. Belki alışamadığım için böyledir. Şu ana kadar yazarken bir sürü hata yaptım.
4. Klavyenin RGB modları güzel ışıkları gayet canlı ve tuşlar gayet okunaklı.
5. Klavyeyi kutudan çıkarırken duyduğum ilk ses yay sesi oldu. Klavyede çok belirgin bir şekilde yay sesi var.
6. Söylediğim gibi ilk defa mekanik klavye kullanıyorum ve red switch olmasına rağmen bi tık sesli geldi ben membranın bir tık üstü gibi sanıyordum ama değilmiş.
7. TKL olduğu için masada baya yer açıyor ama elim numpad kısmına alışık olduğu için bazen elim oralara gidiyor ama bu alışkanlıkla alakalı bir durum.
8. İade edip membran alıcam sanırım veya üstüne para koyup daha kaliteli mekanik klavye alacağım gibi duruyor.

15 dakikadır kullanıyorum ve ilk görüşlerim bunlar.

Dediğim gibi sanırım iade edip daha kaliteli membran veya mekanik alacağım (XPG Summoner veya Steelseries Apex 3 TKL) 900 lirada az bir para değil ama malesef ekonomik şartlar yüzünden paranın adı para. :(

Yay sesi (Kendi çekimim)

Ekler

• IMG_2652.jpeg
    IMG_2652.jpeg
    1.7 MB · Hit: 24
  • IMG_2653.jpeg
    IMG_2653.jpeg
    1.8 MB · Hit: 27
  • IMG_2654.jpeg
    IMG_2654.jpeg
    1.5 MB · Hit: 29
  • IMG_2658.jpeg
    IMG_2658.jpeg
    1.5 MB · Hit: 29
  • IMG_2659.jpeg
    IMG_2659.jpeg
    1.3 MB · Hit: 29

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
Bence iade edip redragonun kumara modelini tercih edin bundan bin kat daha iyi

lebron23

80+ Bronze
Hocam şu an bu klavyeden yazıyorum ilk görüşlerimi sana anlatıcam.
Olumlu ve olumsuz yönlerini yazıyorum.

Öncelikle klavyeye 6.5/10 veriyorum

1. Klavye kalitesi güzel sağlam hissettiriyor.
2. Tuşların üzerindeki harfler silinmez gibi duruyor.
3. Tuşların çukur gibi bir şekli var ve bu bir tık yazımı zorlaştırıyor gibi sürekli yanlış tuşlara basıyorum. Belki alışamadığım için böyledir. Şu ana kadar yazarken bir sürü hata yaptım.
4. Klavyenin RGB modları güzel ışıkları gayet canlı ve tuşlar gayet okunaklı.
5. Klavyeyi kutudan çıkarırken duyduğum ilk ses yay sesi oldu. Klavyede çok belirgin bir şekilde yay sesi var.
6. Söylediğim gibi ilk defa mekanik klavye kullanıyorum ve red switch olmasına rağmen bi tık sesli geldi ben membranın bir tık üstü gibi sanıyordum ama değilmiş.
7. TKL olduğu için masada baya yer açıyor ama elim numpad kısmına alışık olduğu için bazen elim oralara gidiyor ama bu alışkanlıkla alakalı bir durum.
8. İade edip membran alıcam sanırım veya üstüne para koyup daha kaliteli mekanik klavye alacağım gibi duruyor.

15 dakikadır kullanıyorum ve ilk görüşlerim bunlar.

Dediğim gibi sanırım iade edip daha kaliteli membran veya mekanik alacağım (XPG Summoner veya Steelseries Apex 3 TKL) 900 lirada az bir para değil ama malesef ekonomik şartlar yüzünden paranın adı para. :(

Yay sesi (Kendi çekimim)

Elini klavyenin üstünde gezdirsen tuşa basıyorsa sebebi muhtemelen red switch.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,383
Üyeler
141,439
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom