Neler Yeni

1000 TL MESH PANEL KASA

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İlhan tenikeci
sadece kasa istediği içindi yoksa psuluların içindeki PSU alınır zaten
Ben burada önerilenler arasında en iyisi bence mb511 diye düşünüyorum birisi arkaya fan takmalısın demiş ama ona bile gerek yok bence süper hava akışı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çok iyi hava akılı var diyorlar arkaya fan şartmı sizce

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
Ben burada önerilenler arasında en iyisi bence mb511 diye düşünüyorum birisi arkaya fan takmalısın demiş ama ona bile gerek yok bence süper hava akışı var
zaten içeriye hava alan fan sayısı dışarıya hava atan fan sayısından fazla olmalı daha sağlıklı bir hava akışı sağlıyor eklenecekse üst arka kısma bir fan eklemek iyi olabilir

Sumpara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Göktürk

Hocam çok iyi hava akılı var diyorlar arkaya fan şartmı sizce
Mb511 in temperli cam eksiğin den dolayı tercih etmiyorum farklı bir öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İlhan tenikeci
Mb511 in temperli cam eksiğin den dolayı tercih etmiyorum farklı bir öneriniz var mı?
temperli cam var hocam mb511 argb modelinde

https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-mb511-argb-tempered-glass-usb-32-mid-tower-kasa/ bakın bu psusuz isterseniz psulu modelide var hava akışı inanılmaz diyor herkes

Top Bottom