Neler Yeni

1000 TL mouse önerisi

Bütçe
1000
Uzunlamasına 19 cm genişlemesine 9 relaxed claw tutuyorum Minecraft ve FPS oyunları oynuyorum.

victreX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet
Benim de el ölçüm 19 cm; genelde cs2 ve valorant oynarım, claw tutuyorum. Steelseries Prime ile Razer Cobra arasında kalmıştım bir teknoloji mağazasına gidip denedim steelseries prime elime biraz garip geldi. Sağ/sol tık alma süresi de fazla gibi geldi ondan Razer Cobra tercih ettim.

Sen yine de bir mağazda dene belki sana uygun gelebilir. Eski farem logitech G102 olduğundan garip gelmiş olabilir bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yaşar
Benim de el ölçüm 19 cm ve claw tutuyorum Steelseries Prime ile Razer Cobra arasında kalmıştım bir teknoloji mağazasına gidip denedim steelseries prime elime biraz garip geldi. Sağ/sol tık alma süresi de fazla gibi geldi ondan Razer Cobra tercih ettim.

Sen yine de bir mağazda dene belki sana uygun gelebilir. Eski farem logitech G102 olduğundan garip gelmiş olabilir bana.
logitechin o modeli şuan alınır mı

victreX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet
logitechin o modeli şuan alınır mı
Alınabilir ben 5 sene kullandım ve sinirlendiğimde birçok kez masaya vurmuşumdur çok sağlam bir fare. Son günlerde çift tıklama problemi olunca değiştirmek istedim. Bazıları sorun yaşadığını söylüyor ama bu zamana kadar hiçbir sorun yoktu. Muhtemelen salaklık yapıp masaya vurmasam daha da uzun giderdi. RGB ve yazılımından da memnunum.

Eksi olarak sayılır mı bilmiyorum ama scroll tekerleği 1-2 sene sonra biraz sesli çalışmaya başlıyor.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123

• Konu Sahibi Konu Sahibi

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123
Hocam başka yokmu wraith olmasın
Başka güzel ürün yok bence
Hem dareu olduğu için sıkıntı olmaz sağlam marka bi sıkıntı olursa fatura ile atıyorsun yenisin gönderirler faturayı dareu ya atman gerek ama o yüzden al geç bence

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123
Y
Kesinlikle dareu al hem teknik özellik olarak hemde ileride kablosuz mouse aramassın direk kablosuza geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bu mouse delikli olduğu için kir tutuyor önermem

Y
Kesinlikle dareu al hem teknik özellik olarak hemde ileride kablosuz mouse aramassın direk kablosuza geç

Bide bu mouse delikli olduğu için kir tutuyor önermem
Hocam dareu elime oturmazsa iade almazlar sanırım model o alicam hem delikler el terletmez

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123
Hocam dareu elime oturmazsa iade almazlar sanırım model o alicam hem delikler el terletmez
Deliksiz mouseda el terletmez ama delikli gibi kir tutmaz delikli mouse temizlemeside zor önerimi yaptım istediğini al

Ben lamzu thorn kullanıyorum şuan el terlemesi 0

Mouse maddesi önemli

Top Bottom