Neler Yeni

100000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
4070 Tİ ne hocam o bütçede

7950X3D de yapılır ama zaten 7800X3D hayvani güçlü bir işlemci

Dostum çevre bileşenlerin nerede sadece ana parçaları koymuş geçmişsin gözünü seveyim az yazdığımı okursan daha iyi olabilir gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

100k bütce de elektirik faturası düşüneni ilk defa gördüm.
Kanka düşünmek zorundayım çünkü 100000k bütçem olduğu için zengin olduğumu düşünme mesela bu parayı biriktirip hayalimdeki sistem için 1.5 senedir asgari ücretle çalışıp afedersin kendimi parçalıyorun :)

Son düzenleme:

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,848
İsim
İsim İSİMOĞLU
Dostum çevre bileşenlerin nerede sadece ana parçaları koymuş geçmişsin gözünü seveyim az yazdığımı okursan daha iyi olabilir gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka düşünmek zorundayım çünkü 100000k bütçem olduğu için zengin olduğumu düşünme mesela bu parayı biriktirip hayalimdeki sistem için 1.5 senedir asgari ücretle çalışıp afedersin kendimi parçalıyorun :)
Ben sistemi topladım istersen onları da atarım

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş

mousepad 600TL mi?

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,848
İsim
İsim İSİMOĞLU
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı

Kanka sistemimde en üst segment işlemci olması gerekiyor ya benim sistem önerin güzel bu arada ama benlik değil kankim

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kral kusura bakma montajdaydim ilgilenemedim uzun sürdü kolay değil 150 bin TL lik sistem topladık 😃 uzun sürdü eve geçiyorum geçince sakın kafayla bakicam atarım beyaz konsept sistem monitör dahil mı bütçeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
Kral kusura bakma montajdaydim ilgilenemedim uzun sürdü kolay değil 150 bin TL lik sistem topladık 😃 uzun sürdü eve geçiyorum geçince sakın kafayla bakicam atarım beyaz konsept sistem monitör dahil mı bütçeye
Dostum eline sağlık. Öncelikle sana şu şekilde trickleri açıklayayım 4090 eklememe ya da İntel seçmeme sebebim tdp değerleri ve elektrik tüketimi fatura çok gelsin istemiyorum bütçe yüksek gelebilir ama bu para için 1.5 senedir çalışıyorum o yüzden zengin değilim yani :D ve evet monitör klavye mouse vs her şey dahil. Sistemi bilerek beyaz renk kurmak istiyorum ve gidip palit zotac vb. gibi markalara asla yanaşmak dahi istemiyorum sadece asus msi ve gigabyte kanka :) ama senin fikirlerini gerçekten merak ediyorum öğrenecek çok şeyim olabilir senden çok kişi saygı duyuyor sana tebrik ederim bu açıdan :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,669
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom