Neler Yeni

1000TL Bluetooth Klavye Önerisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Bütçe
1000
Merhaba arkadaşlar, bütçem 1000TL Bluetooth bir klavye lazım öyle ışıklı olmasına falan gerek yok sadece uzun süre götürsün bir bu fiyatlarda imkan varsa Mac kullanıcısıyım Mac uyarlı yani comand tuşu olan klavye daha iyi olur.
Ben birkaç tane klavye buldum sizce bunlar alınır mı? Sizinde önerilerinizi bekliyorum dostlar.

MAGIC REFINER RK68
PBT PUDING
E-Yooso
Arkadaşlar bazı ürünlerde hiç yorum yok o konuda sıkıntı olur mu satıcı ile aydınlatırsanız sevinirim. Bir de çok sesden rahatsız olduğumdan red Switch almayı düşünüyorum bazı forumlarda açılan konulardan klavye bakarkende şöyle bir duruma denk geldim +, [+] düz + olan sıkıntılı Switch miş [+] böyle olan daha iyiymiş bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Redragon K631 Pro

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis buna da baktım bunu da almayı düşündüm açıkcası fakat blue switch birde ölçü diye bir seçenek var 3 tande farklı fiyatta değişiyor tam olarak ne oluyor o seçenekler anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis buna da baktım bunu da almayı düşündüm açıkcası fakat blue switch birde ölçü diye bir seçenek var 3 tande farklı fiyatta değişiyor tam olarak ne oluyor o seçenekler anlamadım.
Birde ben oyun oynayan birisi değilim yazılım ile ilgileniyorum blue switch de çok ses çıkarıyor şık şık hoşuma gitmiyor ama bu klavyeyi çok övüyorlar bu bütçede o yüzden alabilirim.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ben oyun oynayan birisi değilim yazılım ile ilgileniyorum blue switch de çok ses çıkarıyor şık şık hoşuma gitmiyor ama bu klavyeyi çok övüyorlar bu bütçede o yüzden alabilirim.
O seçeneklerden switch değişiyor ROTE kırmızı switch seçip alabilirsin ama kargoyla 1500+ oluyor... Bütçe arttıramazsan alma Blue pişmanlıktır ben red sandım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O seçeneklerden switch değişiyor ROTE kırmızı switch seçip alabilirsin ama kargoyla 1500+ oluyor... Bütçe arttıramazsan alma Blue pişmanlıktır ben red sandım...
Anladım başka önerebileceğin bir klavye varmı acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom