Neler Yeni

1000tl bütçeye kulaklık önerisi

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...k-ustu-oyuncu-kulakligi-fiyati,391384223.html

https://www.epey.com/kulaklik/jbl-tune-500.html

bilgisayar için kullanılacak kulaklık.
hangisini almalıyım. bunları buldum. daha farklı önerileriniz varsa sizin önerilerinize de açığım.
Havit 2002d kullanıyorum, 2033d nasıldır bilmiyorum fakat 2002d'yi öneririm, test videoları var youtube'da.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
havt güzel bir marka diyorsunuz öyle mi hocam?
Gamepower ve rampage gibi markalarda kullandım zamanında yakın fiyattaydılar fakat bu diğerlerine olan farkını gösterdi. Her modeli için konuşamam tabii ki çünkü kullanmadım fakat bu modeli 8 aydır kullanıyorum ve ilk aldığım gibi. Soyulma vesaire de olmadı. Mikrofonu fazlasıyla söküp çıkartan birisiyim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Razer konusunda bir şey diyemem.

elbet2gun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
elbette
Gamepower ve rampage gibi markalarda kullandım zamanında yakın fiyattaydılar fakat bu diğerlerine olan farkını gösterdi. Her modeli için konuşamam tabii ki çünkü kullanmadım fakat bu modeli 8 aydır kullanıyorum ve ilk aldığım gibi. Soyulma vesaire de olmadı. Mikrofonu fazlasıyla söküp çıkartan birisiyim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Razer konusunda bir şey diyemem.
sizin kullandığınız daha uyguna geliyor onu sipraiş vereyim o zaman hocam olur mu dersiniz? bir de uzun süre taktığımızda kulağı acıtıyor mu? kulağa zarar veriyor mu? diyelim ki 8 saat taktık kulaklığı

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
sizin kullandığınız daha uyguna geliyor onu sipraiş vereyim o zaman hocam olur mu dersiniz? bir de uzun süre taktığımızda kulağı acıtıyor mu? kulağa zarar veriyor mu? diyelim ki 8 saat taktık kulaklığı
Maksimum 6 saat takmışımdır aralıksız, herhangi bir kulağımda acı vesaire olmadı. Tabii bu durum kulak yapısını da kapsayabilir.Youtube da incelemesini yapan birkaç yer vardı ve mikrofon testi de vardı, onları izlemeni tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,200
Üyeler
140,787
Son üye
cnr0
Top Bottom