Neler Yeni

1000TL iPhone 6S dolaptan almak güvenilir mi?

ba
evet ama kontrol edip alın yani batarya 100 TL ye satılan her an patlayan bir saatli bomba olabilir hele 6 7 falan çok kullanılıyor
Batarya ve ekran yenilenmiş, batarya %100 umarım kalitesiz parçalar değil dedim, şuana kadar bir sıkıntı çıkarmadı dedi.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar dolapta 1000 liraya neredeyse temiz iPhone 6S buldum ancak daha önce bu uygulamayı kullanmadım. Ürünü alırsam kargo ile alacağım fakat 2. el için kargo almak mantıklı mı dolap güvenilir mi bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca telefonun iCloud şifresini unutmuş telefonu sıfırlayabilir miyim? Sıfırlarsam IMEI'si falan gider mi? Sıfırladıktan sonra yeni bir iCloud hesabı açabilir miyim? IPhone'lardan çok anlamıyorum hele bu eski bir model.

Ben daha çok dolandırılmak istemiyorum. Dolapta bir yöntem bulmuşlardır belki. Ayrıca telefonda şifre var o şifreyi biliyor çalıntı olma ihtimalini biraz daha düşürüyor. Yakın olsaydım yüz yüze satmayı da teklif etmişti yani ve bir sürü elbise satıyor sattığı 9 üründe var yani diğerlerine nazaran daha güvenilir gözüküyor, üstelik kadın satıcı yani bence çalıntı ihtimalini biraz daha düşürüyor.
Dolaptan çok fazla kıyafet alıp sattım bir sorun yaşamadım ama telefon daha önce hiç alıp satmadım. İcloudu unutulmuşsa direk boşver.

Berkarda

80+ Silver
bence çok sıkıntı çıkmayacak temiz kullanıyorum ben telefonları şarjı bitti mi şarj ederim şarjda çok kullanmam hatta çok telefonda kullanmam
o dediğim şeyler illegal olduğu için normal şarj bile zararlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

batarya falan

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
ben rahatım ya bişey olacağını sanmıyorum
Durumu anlamamışsın,arkadaşın bahsettiği sen ne kadar düzgün kullansanda batarya sıkıntılı olduğu için her an elinde alev alabilir.Kendin rahat olunca başına bir şey gelmeyeceğinin garantisi yok.

Existentia

80+ Silver
Almaktan vazgeçtim İcloudtan çıkış yapılmış ve sıfırlanmış başka bir iPhone 6S buldum. Bunu alırsam yeni bir Apple kimliği yaratabilirim değil mi? 1 yıl idarelik alıyorum zaten
Çıkış yapıldıysan sorun olmaz kendi hesabınızı girer kullanırsınız

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Cihazı sıfırlayamaz mıyım?
Sıfırlama esnasında sizden şifre ister. Onu girmeniz gerekir. Apple mh'yi arayabilirsiniz ama onlar da fatura isterler , zira çalıntı cihaz olabilir, illegal kurtarma olmasın ister müşteri hizmetleri.

Durumu anlamamışsın,arkadaşın bahsettiği sen ne kadar düzgün kullansanda batarya sıkıntılı olduğu için her an elinde alev alabilir.Kendin rahat olunca başına bir şey gelmeyeceğinin garantisi yok.
tamamda demek istediğim alev alacağını düşünmüyorum öyle bir şey olmaz konusunda rahatım. adama sordum bataryayı 350 tl ye yaptırmış 2 ay önce

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
İPhone 6 kaç senelik bir telefon? Müzelik desem yeri var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,924
Üyeler
156,546
Son üye
holdy
Top Bottom