Neler Yeni

1000TL Mouse Önerisi

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
FPS oyunları oynuyorum çoğunlukla. Şuan Bloody V7 kullanıyorum fakat hem çok ağır hem de çok ani dönüşlerde özellikle cs'de karakter gökyüzüne bakıp takılı kalıyor. M800 Pro düşünüyorum fakat elime uyar mı bilmiyorum. Palm-Claw arası bir tutuşa sahibim. Bir süre Pulsefire Haste kullanma şansım oldu elime güzel oturuyordu. Aynı şekilde Bloody V7 de elime iyi oturuyor. Bu bütçede başka öneriniz var mı? M800 Pro kullananlar memnun mu? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bende bloody a60'dan delux m800 pro'ya geçtim sen benim ne dediğimi anlarsın 160 gram mouse'dan 70 gram mouse'a geçince o kadar rahatladım ki cidden harika bir şey cam skatez ve 3395 sensörde cabası bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bloody a60'dan delux m800 pro'ya geçtim sen benim ne dediğimi anlarsın 160 gram mouse'dan 70 gram mouse'a geçince o kadar rahatladım ki cidden harika bir şey cam skatez ve 3395 sensörde cabası bu fiyata alabileceğiniz en iyi mouse
Hocam satıcı ile ilgili bir sorun yaşadınız mı? Forumda çok fazla şikayet var çünkü. Kaç günde elinize ulaştı? Ve bildiğim kadarıyla a60 da küçük bi mouse değil. Delux daha küçük diye biliyorum. Sorun yaşadınız mı bu konuda?

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Hocam satıcı ile ilgili bir sorun yaşadınız mı? Forumda çok fazla şikayet var çünkü. Kaç günde elinize ulaştı? Ve bildiğim kadarıyla a60 da küçük bi mouse değil. Delux daha küçük diye biliyorum. Sorun yaşadınız mı bu konuda?
Satıcı iyidi 1 haftada mouse elime ulaştı sadece kutu biraz yıpranmıştı ama mouse'da tek bir çizik dahi yoktu ve elime tam oturdu elim orta büyüklükte bloody benim için hem büyük hem ağırdı bu elime tam oturdu

MKeremM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Kerem Mungan
Darmoshark n3 e de bakabilirsiniz eğer ilerde bütçeniz olursa 2k alıcı alıp mouse u upgrade edebilirsiniz. Ben de benzer şekilde Bloody a90 dan önce razer viper mini ye sonra da darmoshark n3 e geçtim hafif mouse inanılmaz bir rahatlık alıştıktan sonra bir daha bırakamıyorsunuz. A90 da büyük bir mouse idi ama elim alıştı küçük ve hafif mouselara

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Darmoshark n3 e de bakabilirsiniz eğer ilerde bütçeniz olursa 2k alıcı alıp mouse u upgrade edebilirsiniz. Ben de benzer şekilde Bloody a90 dan önce razer viper mini ye sonra da darmoshark n3 e geçtim hafif mouse inanılmaz bir rahatlık alıştıktan sonra bir daha bırakamıyorsunuz. A90 da büyük bir mouse idi ama elim alıştı küçük ve hafif mouselara
Malzeme kalitesi rezalet ötesi

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Valla hocam bende n3 kullanıyorum 2k hz upgrade yaptım malzeme kalitesi gayet iyi. Daha öncesinde logitech razer marka mouse kullandım aralarında ben fark göremedim.
Hocam siz galiba kaliteli bir mouse kullanmadınız bloody a60 kullanın dediğimi anlarsınız

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Valla hocam bende n3 kullanıyorum 2k ya upgrade yaptım malzeme kalitesi gayet iyi. Daha öncesinde logitech razer marka mouse kullandım aralarında ben fark göremedim.
Gıcırtı yapıyor ve dış plastiği çok ince bir kere yere düşerse kırılmasına hazır olun bloody gibi bir skatezleri metal bir mouse'dan geçtiğim için bana biraz kötü geldi

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Gıcırtı yapıyor ve dış plastiği çok ince bir kere yere düşerse kırılmasına hazır olun bloody gibi bir skatezleri metal bir mouse'dan geçtiğim için bana biraz kötü geldi
Valla bende gıcırtı yok hocam kullandınız mı bilmiyorum ptf skatezleri var. Bu bütçede bu ürün bence çok başarılı.

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Ben aldıktan sonra bir arkadaşım daha aldı ne bende ne onda gıcırtı yok hocam
Gıcırtı olmadığına emin misiniz bir arkadaşta var ona gidip kullandım ve aşırı gıcırtı yapıyordu mutluysanız sorun yok

Top Bottom